Anasayfa > Haberler > 12 NUMARA BASIN AÇIKLAMASI!27 Eylül 2013 Cuma, 18:13

12 NUMARA BASIN AÇIKLAMASI!

12EnfnTWTsV
İstanbul’da Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, taraftar gruplarına bu sabah gerçekleştirilen operasyonu bizlerde yakinen takip etmekteyiz. Bu operasyonlarda tribün gruplarımızdan bazı dost isimlerin gözaltına alındığını öğrenmiş bulunmaktayız. Sayın Muammer Güler’in de açıklamaları neticesinde, organize suç faaliyeti nedeniyle bu operasyonun yapıldığı anlaşılmaktadır. Temennimiz yüce Türk adaleti önünde taraftarlarımızın bilgilerine başvurulması ve sonrasında kendilerinin serbest bırakılmalarıdır.

Bazı yayın kuruluşlarında “12 Numara” ile ilgili çıkan haberlerin tarafımızla hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Son zamanlarda bazı sosyal medya hesaplarında ve yayın organlarında, 12 Numara ile Ergenekon Terör Örgütü’nün ilişkilendirilmesi bizleri derinden yaralamıştır. Bizler, 12 Numara markasını Türkiye Cumhuriyeti’nin bir kurumu olan Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil ettirmiş olarak kullanmaktayız. 12 Numara olarak; bugüne kadar hukuki olarak hiçbir yanlışa ortak olmadan, siyasete girmeden, taraftarları provokasyonlara sürüklemeden, şiddet ve hakaret içerikli yazılar paylaşmadan Fenebahçe’mizin ‘Büyük’ taraftarlarına yönelik yayınlar yapmaktayız ve yapacağız.

“12 Numara” ismini lekeleyenlere karşı hukuki sürecin devam ettiğini hatırlatmakla beraber, ismimizin illegal örgütlerle bağdaştırılması ve buna bağlı olarak Fenerbahçe taraftarları olarak lanse edilmesinden rahatsızlık ve üzüntü duymaktayız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

12 NUMARA

www.12numara.com.tr

 12numara

 Benzer Haberler

Yeni bir yıldız doğuyor!  

Yeni bir yıldız doğuyor!

Ceren Palacı’yı Misafir Etti  

Ceren Palacı’yı Misafir Etti

Soldado 4 yıl sonra hat-trick yaptı  

Soldado 4 yıl sonra hat-trick yaptı