Anasayfa > Futbol/Haberler > 2018 model Kanarya Geliyor..03 Temmuz 2017 Pazartesi, 17:57

2018 model Kanarya Geliyor..

FT6

F.Bahçe’nin kadrosu şekilleniyor. İlk 11’in 7’si şimdiden belli Kaleci, sol kanat, 10 numara ve santrfor mevkinde kıyasıya rekabet olacak. Yeni sistem ise 4-2-3-1 ile 4-3-3 olacak…

AYKUT Kocaman yönetiminde yeni sezon çalışmalarını yüksek tempoda sürdüren Fenerbahçe’de, bir yandan da yeni tranfserler merakla bekleniyor. Ancak yine de teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki ekibin oyun sistemi ve 11’i büyük ölçüde kendisini belli etmiş durumda. Her şeyden önce Kocaman çok koşan, maçı hiç bırakmayan ve oyunun kontrolünü elinde tutan bir takım istiyor.

BU TAKIM İŞ YAPAR !
Fenerbahçe’nin yeni sezondaki sahaya dizilişi 4-2-3-1 şeklinde olacak. Ancak zaman zaman kadro yapısının müsait olması nedeniyle 4-3-3’e de geçilebilecek. Kalede Volkan ile birlikte yeni tranfser büyük bir rekabet içinde olacak. Geri dörtlü Dirar, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali’den oluşacak. Savunmanın önünde Mehmet Topal ve Mehmet Ekici yer alacak. Sol kanat Valbuena’nın. 10 numara, ve sağ kanat tranfseri bekliyor. Santrfor için ise Van Persie’ye Taz Te, Perez, Ramy gibi isimler rakip olacak.

GTYY

PRES YAP-TOPU KAP-ÇABUK OYNA
AYKUT Kocaman futbolcularından pres yapmasını, topu kaptıktan sonra çabuk ve hızlı bir şekilde paslaşmalarını istiyor. Hatta yarı saha çift kale maçlarda bile sürekli bunu deniyor. Bu istekleri başaran futbolcular takımda kalacak.

TAKIMIN HIRSI GÜVEN VERİYOR
Fenerbahçeli futbolcuların idmanlarda gösterdiği azim ve hırs Kocaman’ı mutlu etti. Kocaman her geçen gün takıma gaz veriyor!

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…