Anasayfa > Manşet > Advocaat ile Fenerbahçe arasında ipler koptu gibi..20 Şubat 2017 Pazartesi, 19:48

Advocaat ile Fenerbahçe arasında ipler koptu gibi..

advomfbfed-1
Kasımpaşa ile oynanan maçtan 0-0’lık beraberlikle ayrılan Fenerbahçe’de camia, teknik direktör Dick Advocaat’a tepkilerini dile getirirken Hollandalı çalıştırıcıyla ilgili Bursaspor maçında başlayan bir krizin sürdüğü öğrenildi.

Fenerbahçe’nin ligde üç kez üst üste puan kaybetmesi ve Avrupa Ligi’nde oynanan Krasnodar maçında alınan mağlubiyet sabırları taşırdı. Bununla birlikte Dick Advocaat’ın “Benden daha iyisini bulurlarsa getirsinler” açıklaması da bardağı taşıran son damla oldu.

Sarı lacivertlilere yakınlığıyla bilinen gazeteciler de konuyla ilgili olarak ilginç istihbaratları gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de Gürcan Bilgiç’in Bursaspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili iddiası… Bilgiç dün katıldığı bir canlı yayında Advocaat ve yönetim arasında gerginlik olduğunu ifade ederken şu ifadeleri kullandı;

“Fenerbahçe’yi yönetenler ile Advocaat arasında ipler kopmuş durumda. Bu ay sonunda Yargıtay’ın kararını açıklaması bekleniyor. Öyle olursa Mayıs’ta kongre olur. Fenerbahçe TV’de adamı bombalatıyorsun, neler söylediler adama. Bağlar kopmuş zaten. Advocaat’ı da göndermek istiyorlar. Bursaspor maçının devre arasında Advocaat’a telefon açarsan, adam da 83’te değişiklik yapar”

Bu gelişmeler yaşanırken Fenerbahçe yönetinminin Advocaat’ı göndermek için sözleşmesinde yazan 5 milyon Euro ya yakın bir parayı gözden çıkarması lazım. Ancak bu pek mümkün görülmüyor, kulübün kasasında ne yazık ki para yok!

12numara Özel haber

 12numara

 Benzer Haberler

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?  

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?

Kadroya ufak dokunuş..  

Kadroya ufak dokunuş..

Dünya yıldızlarını solladı  

Dünya yıldızlarını solladı