Anasayfa > Haberler > Advocaat’a sitem etti14 Ocak 2017 Cumartesi, 09:06

Advocaat’a sitem etti

OZANABAFSR34

Fenerbahçe’de teknik direktör Dick Advocaat, oyuncularını Antalya kampında deyim yerindeyse bayılttı.

Fenerbahçeli Ozan Tufan, kendisine verilen diyet programı nedeniyle Dick Advocaat’a sitem etti, “Hocam açlıktan ölüyorum. Karnımı doyurmak istiyorum’ diye dert yandı.

Fenerbahçe’de teknik direktör Dick Advocaat, performanslarını sık sık eleştirdiği Salih Uçan ve Ozan Tufan’ın yanı sıra fiziksel düşüş gözlediği Alper Potuk’u Antalya kampında deyim yerindeyse bayılttı.

Üç oyuncuyla kampın ilk günü konuşan Advocaat, “Üçünüz de fiziksel olarak yetersizsiniz. Size ekstra program yazdıracağım” dedi. Takımın normal kamp programına katılan oyuncular, kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde bireysel ekstra çalışmalar yaptılar.

“HOCAM AÇLIKTAN ÖLÜYORUM”

Bu üçlü içindeki en şanssız isim bireysel ekstra çalışmaların yanı sıra diyet ağırlıklı beslenme programına da tutulan Ozan oldu.
Milli futbolcu, Advocaat ile yaptığı bir görüşmede ‘Hocam açlıktan ölüyorum. Karnımı doyurmak istiyorum’ diye dert yandı.

Futbolcusunun bu sitemine çok gülen Advocaat “Fazla kiloların var bunu vermenin yolu hem çok çalışmak, hemde diyet programına uymak” diye yanıt verdi..

 12numara

 Benzer Haberler

Janssen şoku!  

Janssen şoku!

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!  

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı  

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı