Anasayfa > Haberler > Advocaat’tan Aziz Yıldırım’a: Onu kim aldırdıysa tebrik ediyorum!25 Şubat 2017 Cumartesi, 18:55

Advocaat’tan Aziz Yıldırım’a: Onu kim aldırdıysa tebrik ediyorum!

AZİZEdY6-1

Alınan kötü sonuçların ardından başkan Aziz Yıldırım’la özel bir toplantı yapan Dick Advocaat, Van der Wiel fiyaskosundan da bahsetti.

Aziz Yıldırım ile görüşen Advocaat, “Scout (Gözlemci) ekibi tamamen değişmeli. Takıma fayda sağlamayacak oyuncular kadroya doldurulmuş. Ayrıca Van der Wiel’i kim aldırdıysa, özel olarak tebrik (!) ediyorum” dediği öğrenildi.

Merakla beklenen buluşma gerçekleşti; Dick Advocaat, kötü gidişle ilgili Başkan Aziz Yıldırım’a hem rapor sundu hem de çeşitli eleştiriler yöneltti. Advocaat’ın scout (gözlemci) ekibinin son derece başarısız olduğunu söyleyerek, “Başkan, bu ekibi gerçekten değiştirmeniz lazım. Takıma fayda sağlamayacak oyuncular kadroya doldurulmuş. Aynı bölgede, aynı tarz birçok futbolcu var. Scout konusunu sil baştan planlamanız gerekiyor” eleştirisinde bulunduğu belirtildi.

‘Bu parayı nasıl verdiniz?’

Hollandalı çalıştırıcının, vatandaşı Van der Wiel’e ayrı bir parantez açarak, “Onu kim önerip bu takıma aldırdıysa, kendisini özel olarak tebrik (!) ediyorum. Ona bu kadar parayı nasıl verdiniz? Bu transfer takım için değil ama oyuncu için muhteşem olmuş.

Çünkü dünyanın hiçbir yerinde, hiçbir şey yapmadan bu kadar para kazanamaz” dediği, takımın zirveden uzak kalmasıyla ilgili “Keşke beni 1-2 ay öncesinden getirseydiniz. 2-3 nokta transfer ve iyi bir hazırlık dönemi ile Fenerbahçe’yi kesin olarak şampiyonluğa ulaştırırdım” sözlerini sarf ettiği öğrenildi.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi