Anasayfa > Röportajlar > Alper: Bunu telafi ederiz..13 Ağustos 2017 Pazar, 00:21

Alper: Bunu telafi ederiz..

ALPER344

Futbolcumuz Alper Potuk, 2-2’lik Göztepe beraberliğinin ardından yaptığı açıklamada; takımımızın bu akşamki puan kaybını telafi edebilecek güce sahip olduğunu söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Alper Potuk, “Maça iyi başladığımızı söyleyebilirim, beraberinde golü de bulduk. Sonrasında yenen golle moral olarak düştük ve toplanmamız da sürdü. Ancak ilk yarının sonlarına doğru tekrar oyunun hakimiyetini aldık. Kazanarak başlamak istiyorduk ama olmadı. Ligin ilk maçı ama telafi edecek güçteyiz. İnşallah önümüzdeki maçlar daha iyi geçer.” dedi.

Sözlerini rakip ceza sahası içinde girdiği posizyonları değerlendirerek noktalayan Alper Potuk, “Ben aslında ilk yarıdaki pozisyona daha çok itiraz ettim. Nabil bana pas attı ve ben de topa dokundum. Ancak Göztepe stoperi hem ayağıma hem de eliyle müdahalesi vardı. Bence yüzde yüz penaltıydı. İkincisinde de ilk faulü dışarıda yaptılar ama ben düşmedim, içeride tekrar yaptılar. Ancak ilk pozisyonu verdiler. Ama ben onun da penaltı olduğunu düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

 12numara

 Benzer Haberler

Aykut Kocaman’dan açıklamalar!  

Aykut Kocaman’dan açıklamalar!

Özbayraklı: “Ligin ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanıyoruz”  

Özbayraklı: “Ligin ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanıyoruz”

Fernandao: “En iyisini yapacağım”  

Fernandao: “En iyisini yapacağım”