Anasayfa > Futbol > Alves: Büyük zaferler yaşayacağız13 Haziran 2013 Perşembe, 16:04

Alves: Büyük zaferler yaşayacağız

122
Fenerbahçe’mizin yeni yıldızı Bruno Alves’ten başkan Aziz Yıldırım’a başarı sözü…

Sizi mahcup etmeyeceğim. Arkadaşlarımla beraber elele verip, şampiyonluklar yaşayacağız, kupalar kaldıracağız. Büyülü bir kente ve Türkiye’nin en büyük kulübüne geldiğime inanıyorum.

İstanbul’a önceki gün gelen Fenerbahçe’nin yeni transferi Bruno Alves dün de başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldi. Sağlık kontrolünden geçtikten sonra kulüp tesislerini gezen ve hayran kalan Portekizli futbolcu kendisine, “Sana güveniyorum. Bu kulübe büyük katkın olacak” diyen Yıldırım’a şu yanıtı verdi: Sizi mahcup etmeyeceğim. Arkadaşlarımla beraber elele verip lig şampiyonluğuna ulaşacağız. Büyülü bir kente ve Türkiye’nin en büyük kulübüne geldiğime inanıyorum. Portekizli oyuncu, Yıldırım’la sohbeti sırasında babası Washington Alves’in de eski futbolcu olduğunun altını çizerek, “Zico ile birlikte oynadı” dedi. Sarı-Lacivertliler’in patronu da, “Evet onun oyunculuğu gibi teknik adamlığı da çok iyiydi. Bizi şampiyon yaptı. Avrupa’da önemli başarılar kazanmamızı sağladı” yorumunu yaptı.

İstanbul’a hayran kaldı

İstanbul’a indiği andan itibaren büyük ilgi gördüğünü de ifade eden yıldız futbolcu, “Meireles beni yaşayacağım atmosfere alıştırmıştı. İkinci gelişimde eşimle birlikte İstanbul’u daha çok gezip, ev konusunda ve çocukların okulu ile ilgili girişimlerde bulunacağım” ifadelerini kullandı. Bu arada Alves’in 3 Temmuz’da Topuk Yaylası’ndaki kampa katılmayacağı, doğrudan Avrupa’daki 2. bölüm çalışmalarına dahil olacağı belirtildi.

 12numara

 Benzer Haberler

Persie Fenerbahçe’yi çıldırtıyor!  

Persie Fenerbahçe’yi çıldırtıyor!

Ziraat Türkiye Kupası’nda Çeyrek Finale Yükseldik  

Ziraat Türkiye Kupası’nda Çeyrek Finale Yükseldik

Fenerbahçe, Dodo’yu kadrosuna katmak istiyor  

Fenerbahçe, Dodo’yu kadrosuna katmak istiyor