Anasayfa > Haberler > Aziz Yıldırım Beşiktaş’ı Hedef Aldı: Neden Şikayetçi Olmuyorsunuz20 Şubat 2017 Pazartesi, 15:29

Aziz Yıldırım Beşiktaş’ı Hedef Aldı: Neden Şikayetçi Olmuyorsunuz

Untitled-1

Futbolda şike soruşturmasında kumpas iddiasıyla açılan davanın ilk duruşması sonrasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım “Nerede Beşiktaş kulübü? Neden şikayetçi olmuyorlar?” dedi.

FETÖ/PDY’nin “Futbolda şike” soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan davanın ilk günü Silivri’de sona erdi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım adliye çıkışında sert açıklamalarda bulundu.

838633

İşte Yıldırım’ın açıklamaları:

“GELECEKSİNİZ BURADA SUÇLAMANIZI YAPACAKSINIZ”

” Yargıtay artık karar vermeli. Fenerbahçe’den başka kimse, hiçbir kulüp FETÖ’den şikayetçi değil, neden? 2011’de yapılan hadise Türk futboluna darbe vurmadı mı? Futbolcu alacakları verecekleri, vergileri… Her şeyi bozdu. Nerede Kulüpler Birliği? Biz mağduruz. “Yok ben gelmeyeyim. Bu ilde ifade vereyim” yok böyle. Geleceksiniz burada suçlamanızı yapacaksınız.

n127

“NEREDE BEŞİKTAŞ KULÜBÜ? NEDEN ŞİKAYETÇİ OLMUYORLAR?”

Herkes korkuyor kaçıyor. Sayın Cumhurbaşkanı bu konuda mücadele ediyor. Her şeyi yapıyor hukukla. Kimse korkmasın. Bu Türkiye’nin davası. Herkes bu davada taraf olmalı. Bir daha kimseye bir şey olmaz. Herkes sahip çıksın. Gidin Allah aşkına. Şikayetçiyim bile diyemiyorsunuz. Bugün Cumhuriyet arkamızda. O zaman niye korkuyorsunuz? Nerede Beşiktaş Kulübü? Neden şikayetçi olmuyorlar?”

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi