Anasayfa > Futbol > Aziz Yıldırım böyle veda etti18 Nisan 2014 Cuma, 14:01

Aziz Yıldırım böyle veda etti

1A738DD59ed-1R
 Aziz Yıldırım ve Asbaşkan İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş derbisine hazırlanan Profesyonel Futbol Takımını, bugünkü antrenman öncesinde Can Bartu Tesisleri’nde ziyaret etti.
Aziz Yıldırım’ın gözyaşları!
Beşiktaş derbisi hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de Başkan Aziz Yıldırım Samandıra’da futbolculara bir konuşma yaparak derbi maçta başarılar diledi. Fenerbahçe’ye leke sürdürmeyeceğini belirten Yıldırım, “Fermanı yazmışlar, sorun değil gider yatarız. Siz sahada vazifenizi yapın. Bu camiaya kupa getirin” dedi.
Başkan Yıldırım, şunları söyledi:
“Fermanı verdiler, kalemi kırdılar. Sorun değil, gider yatarız. Anayasa Mahkemesi’ne başvuracağız. Alınterinize leke sürdürmeyiz. Sizden ricam Fenerbahçe’yi layık olduğu noktalara götürün. Sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da mutlaka kupa kaldırın. Alacaklarınızın hepsini hâllettiriyorum. Siz görevinizi yapın. Fenerbahçe hiç şike yapmadı, yapmaz. Bunu bilin. Pazar günü elinizden geleni yapın. Maçtan sonra sahanın ortasında tribünleri alkışlayın, soyunma odasına gidin. Hepinize başarılar diliyorum.
Emre: Siz bizim babamızsınız
Aziz Yıldırım’ın ardından sözü Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu aldı ve şöyle konuştu:
“Siz, bu ailenin babasısınız, abisisiniz. Hep öyle gördük, inandık. Sizbu camia için elinizden geleni yaptınız, biz de sahada elimizden geleni yapacağız. Sizi çok seviyoruz. Biz bu formaya leke sürdürmeyiz. Bunu ayrılık olarak görmüyoruz. Çocuklarımıza şanlı bir şampiyonluk anatacağız. Fenerbahçe için insanlarla dost olduk, düşman da oluruz. Bize bunları yapanlar utansın.”
Başkan Yıldırım, Emre’nin konuşmasının ardından duygulu anlar yaşadı ve gözyaşlarına hâkim olamadı.
Emre, kariyerinin en değerli anılarından biri olarak gördüğü 2010-2011 şampiyonluk madalyasını Başkanımıza takdim etti. Başkanımız ise Ömer Akif’in hakkı olduğunu düşünerek, Emre’ye teşekkürlerini iletti.

 12numara

 Benzer Haberler

Galatasaray Maçı Hazırlıkları Devam Etti..  

Galatasaray Maçı Hazırlıkları Devam Etti..

Fener işi erken bitirdi: 3-1  

Fener işi erken bitirdi: 3-1

Konuğumuz E.K.Malatyaspor..  

Konuğumuz E.K.Malatyaspor..