Anasayfa > Haberler > Aziz Yıldırım geliyor!21 Ocak 2014 Salı, 19:30

Aziz Yıldırım geliyor!

 V
Gözler Sabiha Gökçen’de…
Fenerbahçe camiası Aziz Yıldırım’ın dönüşüne kilitlendi. 21:00’de Türkiye’de olması beklenen Yıldırım’ı karşılaşmak için futbolcular Sabiha Gökçen’e gidecek.
Aziz Yıldırım’ı havalimanında karşılamaya gelenler sadece taraftarlar değil. Fenerbahçe Futbol Takımı da 19:30’da Sabiha Gökçen’e doğru hareket edecek. Özel uçakla gelen Aziz Yıldırım, CIP bölümünden çıkış yapacak, burada Yıldırım’ı medya ordusu karşılayacak. Yıldırım’ın çıkışta gazetecilere kısa bir konuşma yapması bekleniyor. Taraftarın beklediği asıl konuşmanın Bağdat Caddesi’nde olması bekleniyor.
İstanbulluların iş çıkış saatiyle Fenerbahçe camiasının Aziz Yıldırım’ı karşılamasının aynı saatlere denk gelmesi nedeniyle trafikte yoğunluğun artması bekleniyor. Polisin stat ve havalimanı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri aldığı da gelen haberler arasında.
FENERBAHÇE YÖNETİMİ YOLA ÇIKTI
Yargıtay’ın kararlarından sonra geride bıraktığımız cuma gecesinden beri sık sık bir araya gelen ve gece geç saatlere kadar toplanan yöneticiler
Aziz Yıldırım’ı karşılamak için stattan ayrılarak yola çıktı. Fenerbahçeli idareciler 20.00 gibi Sabiha Gökçen Havaalanı’nda olacak ve Aziz Yıldırım’ın uçaktan çıkmasını bekleyecek.
GECE YARISI TOPLANTISI
Yıldırım, ardından beraberindeki konvoyla birlikte Pendik sahilyolu üzerinden Bağdat Caddesi’ne doğru gidecek. Aziz Yıldırım, Saraçoğlu Stadı’na gelerek yönetim kurulu üyeleriyle gece yarısı toplantı yapacak.
FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR SALI PAZARI’NDA TOPLANMAYA BAŞLADI
Aziz Yıldırım’ı karşılamak için Sabiha Gökçen’e gidecek olan taraftar grupları Kadıköy Eski Salı Pazarı’nda toplanmaya başladı.
Buradan otobüslerle alana gitmeyi tercih eden taraftarlar karşılıklı olarak “sarı-Lacivert” şeklinde tezahürat yapıyorlar.
Salı pazarında toplanan yaklaşık 150-200 kadar taraftar kalabalığın artmasını bekliyor.
FBD1986, GrupCadde, Grup_Lacivert, 1907unifeb, SabahlayanTayfa, Totemm1907, SolAcik1907, FBcepheye adlı gruplar 19.00’dan sonra otobüslere binerek Sabiha Gökçen Havaalanı’na hareket edecekler ve Aziz Yıldırım’ın İstanbul’a gelişinde kendisini karşılayıp sevgi gösterisinde bulunacaklar.
FUTBOLCULARIN MESAJLARI
Takım halinde Sabiha Gökçen Havaalanı’nda olacak olan futbolcular tweet çatarak taraftarlara şu çağrıda bulundular:
P.Webó @webo1509
Ailemizin babasini karsilamak icin tum takim saat 21de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz. Buyuk Baskan geliyor!!!
Mehmet Topuz @_mehmettopuz
Büyük Başkan geliyor!! Başkanımızı karşılamak için tüm arkadaşlarımla birlikte 21’de Sabiha Gökçen’de olacağız! Sen de gel Fenerbahçeli!!!
Michal Kadlec @kadlec_michal
Ailemizin babasini karsilamak icin tum takim saat 21de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz. Buyuk Baskan geliyor!!!
Volkan Demirel @1VolkanDEMIREL
Ailemizin Babasini Karsilamak Icin Tum Takim Saat 21:00’de Sabiha Gokcen Havaalani’ndayiz.
Buyuk Baskan Geliyor!!!
TARAFTARLARIMIZIN İÇİNE SIZAN PROVOKATÖRLERE  DİKKAT EDİLMESİNİ ÖNEMLİ RİCA EDİYORUZ. BU KARŞILAMANIN FENERBAHÇE CAMİASINA YAKIŞIR ŞEKİLDE YAPILMASI EN BÜYÜK TEMENNİMİZDİR.
12NUMARA

 12numara

 Benzer Haberler

Dev araziyi satın alıyor!  

Dev araziyi satın alıyor!

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun