Anasayfa > Haberler > Aziz Yıldırım’dan Erciyes’e yatırım planı!..30 Ocak 2017 Pazartesi, 15:44

Aziz Yıldırım’dan Erciyes’e yatırım planı!..

RY

Aziz Yıldırım, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaretinde Erciyes Dağı’nda konaklama tesisi yapabileceklerini söyledi.

Kayseri Fenerbahçeliler Derneği yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Aziz Yıldırım, Kayseri’ye yapmak istedikleri Fenerbahçe Evi hakkında bilgi verdi, Ali Dağı eteğinde aldıkları arsanın üzerine yapılacak olan sosyal ve spor tesislerinin projesinin ise hazır olduğunu belirtti. Başkan Mustafa Çelik, insana yatırım konusunda yapılacak her türlü projeye destek vereceklerini dile getirirken Erciyes’in tanıtımı için belediyenin hazırlattığı ‘Yekte’ klibini izletti. Aziz Yıldırım ise Erciyes’e 60 yataklı orta ölçekli bir tesis yapabileceklerini belirtti.

8893808

Ziyarette Başkan Çelik, Yıldırım’a el yapımı bir vazo, Yıldırım da Başkan Çelik’e üzerinde adı bulunan ve futbolcular tarafından imzalanmış olan 38 numaralı Fenerbahçe formasını hediye etti.

MİNİ YORUM : Sayın Aziz Yıldırım : Fenerbahçe camiası ve Büyük Fenerbahçe taraftarları sizden otel, inşaat gibi yatırımlar istemiyor ve beklemiyor. Sizden acil olarak ya istifa etmenizi veya Fenerbahçe’ye yakışan bir takım kurmanızı bekliyor. İyi bir takım kuramayacağınıza göre, geriye sadece İSTİFA etmeniz bekleniyor. 

Merak etmeyin Fenerbahçe’yi sizden çok daha şeffaf ve kaliteli yönetebilecek 10’larca isim var. O isimler gelince yatırımlara kaldığı yerden devam ederler..

 12numara

 Benzer Haberler

Janssen şoku!  

Janssen şoku!

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!  

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı  

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı