Anasayfa > Yazarlar > Başbakanımızı asla yedirmeyiz!24 Ocak 2014 Cuma, 03:11

12 Numara Hakkında


Başbakanımızı asla yedirmeyiz!

NURO756ed-2bb

Özellikle son zamanlarda Fenerbahçe’miz ve Sayın Aziz Yıldırım’ın yaşadıkları ortadadır. Gelinen bu vahim tablo her Fenerbahçeli gibi beni de çok üzmüştür. Özellikle “Şike” başlığı altında başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere büyük yaralar almış, almaya devam etmektedir. Hepimizin ortak düşüncesi Sayın Aziz Yıldırım’ın asla bir kez daha böyle saçma sapan şike varsayımları ile hapse girmemesidir. Zaten bilindiği gibi bir yıl hapiste kalarak bu diyetini ödemiştir.

Şahsım olarak ben özellikle 12numara.ORG sitesini her kim idare ediyor ise onları uyarmak istiyorum. Şöyle ki, dolaylı olarak bana, çalışma arkadaşlarıma yönelik bu sitenin twetter hesapları üzerinden bazı çirkin ve aptalca yazılar yayınlandığını öğrendim. Güya bizleri Sayın Aziz Yıldırım’ın üzerine hükümet kanadı salmış!.Güya bizlere ağır eleştiri yapın talimatını hükümet kanadı vermiş! Evet, saçmalıklar bu şekilde devam etmiş. Şimdi her şeyden önce şunu açıklamak isterim ki; kendi şahsım olarak övünerek söylüyorum ki Sayın Başbakanımızı çok seven ve sayan birisiyim. Hem aynı memleketli olmamız, hem Fenerbahçeli olması ve hem de iyi bir devlet lideri vasıfları benim için çok değerlidir. Ancak hiçbir zaman kimseden ne talimat almışızdır, ne de böyle ucuz işlerin içine girmişizdir.

3ab2a040-17b7-11e3-a653-99e13cd7e710-jpg20130907154509

Daha birkaç ay evvel Ertem Şener’in telefonda canlı yayın konuğu olan sözde 12numara kurucusu şahıs canlı yayında AK PARTİ’Lİ olduğunu ve İmam Hatip mezunu olduğunu söylediğini hatırlatmak isterim. Ancak bunun acemi bir manevra olduğunu şu anda görmekteyiz. Diyelim ki AK Parti’lisin, o halde neden sürekli başbakanımıza ve hükümetine karşı Fenerbahçe taraftarlarını kışkırtmaktasınız?. Aziz beyin iki gün önce karşılandığı sırada neden başbakanımıza ve AK PARTİ hükümetine dakikalarca hakaret ettiniz? Elbette bunlar bir şekilde kenara dip notlarımız olarak geçmiştir. Günü geldiğinde bunun hesabı Büyük Türk Adaleti önünde zaten verilecektir. Bu dünyanın hesabı asla ahrete kalmaz.

 

Yasal olmayan bu tetikçi site bilinmelidir ki marka tecavüzü ile yargılanmakta, TPE ( Türk Patent Enstitüsü ) tarafından bütün başvuruları reddelimiş bir oluşumdur. Bu gerçeğin taraftarlarımız tarafından bilinmesini bir kez daha yineliyorum..

Şimdi Fenerbahçe’miz için birlik ve bütünlük içinde olma zamanıdır. Aziz Yıldırım’ı seveni ve sevmeyeni ile tekrar hapis yatmaması için mücadele etme zamanıdır. Elbette bu mücadelemiz yasalar ve kanunlar içinde olmalıdır. Biz 12NUMARA olarak bu konuda Sayın Yıldırım’ın her zaman yanında olacağız. Elimizden geldiğince ulaşabileceğimiz her makama başvuracağız. Tekrar hapis cezası olamaması için ‘Yeniden Yargılanma Yolu’ mücadelesi vereceğiz. Sayın başbakanımızın bu konuda bir Fenerbahçe sevdalısı olarak yanımızda olacağını biliyorum. Başbakanımızı bu seçimler arifesinde yalan ve yanlış ifadelerle taraftarlarımızın önüne atılmasına asla izin vermeyeceğiz. Bu ahlaksız yazıları yazanlar şunu çok iyi bilmelidirler ki; Sayın Başbakanımız onlardan çok daha iyi bir FENERBAHÇE’lidir.

444

Büyük FENERBAHÇE taraftarlarından asla bu oyuna gelmemelerini önemle rica ediyorum. Adı geçen provakotör site şunu iyi bilsin ki, “ARTIK FENERBAHÇE ÜZERİNDEN PARA KAZANMA DEVRİ BİTTİ”..Daha Fenerbahçeli oldukları bile belli olmayan bu kişiler büyük Fenerbahçe taraftarlarını artık kandıramaz. Gerçekler bir gün mutlaka ortaya çıkar. Ve o gün işte bugündür.

 

Saygılarımla,

Nurdoğdu Bayraktaroğlu

12Numara

Genel Yayın Yönetmeni

 

 

 Benzer Haberler

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!

Doğruyu yapan kazandı  

Doğruyu yapan kazandı

Güneş skora göre oynadı  

Güneş skora göre oynadı