Anasayfa > Yazarlar > BİZ SADECE ADALET İSTİYORUZ!10 Şubat 2014 Pazartesi, 01:09

12 Numara Hakkında


BİZ SADECE ADALET İSTİYORUZ!

nn
FENERBAHÇE futbol takımına ikinci yarının başlaması ile birlikte müthiş bir operasyon başalmıştır. Son maçlara damgasını vura vura giden ‘sözde hakem hataları’ en son Sivasspor maçı ile yoluna devam etmektedir. Yani 9.Şubat.2014 tarihi Türk futbolunun kara gecesi olarak tarihe geçmiştir. Fenerbahçenin önünü kesmek için başlatılan bu kirli oyun bakalım ne kadar daha sürecek. Puan farkının Galatasaray ile eşitlenmek istenmesi elbette birilerinin talimatı ile gerçekleşmektedir. Şu an itibariyle aradaki puan farkı sanırım onlara yetmeyecek ve Fenerbahçe’nin önünü bazı maçlarda yine keseceklerdir. Biz durumun buralara geleceğini zaten tahmin ediyorduk ve böyle bilgiler alıyorduk. Sonunda bu rezil oyun sinemalarda ( sahalarda ) gösterime girdi. Eğer adalet ve hak yerini bulmadan devam ederse bu film uzun süre gösterimde kalacak gibi..
2547_38735_09022014233503_4
Şimdi artık bugünü değil yarını düşünmenin zamanıdır. Fenerbahçenin 25 milyonluk büyük camiası artık tek yumruk olmalıdır. Biribirini seven sevmeyen artık bir çatı altında toplanmak zorundadır. Görüldüğü gibi Fenerbahçenin tek dostu yine Fenernahçelilerdir. Sivasspor maçının hakemlerini konuşma değerinde görmediğim için onlara hiç bir şey demiyeceğim. Gözleri kör olmuş, emek hırsızı insanlardan söz etmek bize yakışmaz. Ancak fenerbahçe camiasının onlara hakkını helel etmediğini söylemek isterim.
Biz Fenerbahçeliler, her zaman hak ve adaletin eşit olması yönünde yazılar yazdık, söyleşiler yaptık. Fenerbahçe başakanı Aziz Yıldırım’ın da dediği gibi ‘BİZ SADECE ADALET İSTİYORUZ” açıklaması bütün camiamız adına söylenen bir söylemdir. Evet bizler sadece adalet istiyoruz doğru, ancak bu adalet çok geç kalmış ve Fenerbahçe takımının şimdilik önü kesilmiştir.
2547_38735_09022014233503_9
Fenerbahçenin Büyük Taraftarları şunu iyi bilsin ki bu takım şampiyon olacaktır. Yeter ki onların yanında olduğumuzu dosta, düşmana gösterelim. Ve Fenerbahçe’nin önünü kesmeye çalışan emek hırsızları çok yakın zamanda Fenerbahçe Büyüklüğünün nasıl olduğunu izleyecek ve göreceklerdir. Bu büyük camia asla ve asla iki üç maçla çökertilemez ve susuturulamaz. Bu takımı şampiyonluktan kimse geri döndüremez. Yeterki bizler tek yumruk olalım..ALLAH ADALETLİ OLANLARI SEVER.. NB-09-02-2014

 Benzer Haberler

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı  

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı

Fener’e en az 2 takviye lazım!  

Fener’e en az 2 takviye lazım!

Uzun vade için Kocaman  

Uzun vade için Kocaman