Anasayfa > Editör Seçimi/Manşet/Röportajlar > Bruno Alves: Kendimi çok mutlu hissediyorum05 Ekim 2014 Pazar, 21:21

Bruno Alves: Kendimi çok mutlu hissediyorum

8788

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldız futbolcusu Alves, önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Portekizli savunma oyuncusu Bruno Alves, sarı-lacivertli takımda kendisini çok mutlu hissettiğini söyledi.

FBTV’ye açıklamalarda bulunan Alves, 2. sezonunu geçirdiği Fenerbahçe’de çok iyi ağırlandığını belirterek, ailesini de bu ortamı yaşayabilmesi için Türkiye’ye getirdiğini aktardı.

Deneyimli savunma oyuncusu, Türkiye’ye transfer olma kararının tamamen kendisine ait olduğunu vurgulayarak, “Kendimi çok mutlu hissediyorum. Böyle bir ailenin içinde olabilmek gerçekten mutluluk verici. Burada yeni takım arkadaşları tanıma fırsatı buldum. Burada geçirdiğim zaman, şu ana kadar benim için gerçekten harikaydı” diye konuştu.

Sarı-lacivertli takımda ilk senesinde şampiyonluk yaşadığını hatırlatan Alves, “Fenerbahçe’nin gerçeklerini, Fenerbahçe taraftarını tanıma fırsatı buldum ve şu ana kadar burada çok iyi ağırlandım. Ailemi de buraya getirdim. Onların da Türkiye’de yaşamanın mutluluğunu tatmalarını istedim. Onların da Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmasını istedim” ifadelerini kullandı.

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım: Adaylığımı yakında açıklayacağım..  

Yıldırım: Adaylığımı yakında açıklayacağım..

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..