Anasayfa > Röportajlar > Bu gece hakem hataları oldu..12 Aralık 2016 Pazartesi, 22:48

Bu gece hakem hataları oldu..

344

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Moussa Sow, “Öncelikle geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylarda yakınlarını kaybeden tüm ailelere başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Çok iyi oynamadık bu akşam. Yorgun bile olsak daha iyisini yapmalıydık. Halen hiçbir şey bitmiş değil ama biraz olsun zirveden uzaklaştık. Şu an attığım golü izliyorum ve bu beni güldürüyor. Net bir şekilde görüyoruz ki, ben önce topa dokunuyorum. Çok sayıda gol attım böyle; oyuncu kafasına sokuyor benim ona temasım yok. Ben önce topa dokunuyorum net bir şekilde. Bence gol, gol geçerli olmalıydı. Tam tersi olsa oyuncu vuruyor olsa, ben savunma pozisyonunda olsam o zaman penaltı mı verilecek? Hiçbir şekilde vermez. Beni tanıyorsunuz, hiçbir zaman bir hakem kararına bu kadar sinirlenmedim. Çok sinirliyim, kusuruma bakmayın.” dedi.

Maçın hakemi Cüneyt Çakır ile yaşadığı diyaloğa ilişkinse, “Nasıl böyle bir pozisyonda faul verebilirsiniz diye sordum. Ancak ‘çok yakındım ve tehlikeli hareketti’ dedi. Ben çok fazla gol attım bu mesafeden ve bu goller her zaman verildi. BU pozisyonun dışında 2 net penaltımızı da hakem görmezden geldi” ifadelerini kullandı.

Futbolcumuz, sözlerini; “Bugün bizim günümüz değildi. Her şeye hakeme yıkmak istemiyorum ama bu gece hakem hataları oldu.” diyerek noktaladı.

 12numara

 Benzer Haberler

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..

Mesut Özil başarının sırrını açıkladı  

Mesut Özil başarının sırrını açıkladı