Anasayfa > Yazarlar > Bu takım gol rekoru kırar…22 Eylül 2013 Pazar, 01:47

12 Numara Hakkında


Bu takım gol rekoru kırar…

NURO756ed-2
Fenerbahçe’de Ersun hocanın gelişi ile büyük bir değişim yaşanıyor. Fenerbahçe onun gelmesi ile hücum futbolunu oynamaya başladı. Bu uyun aslında yılların özlenen Fenerbahçesiydi. Uzun yıllardır bu tarz futbolu görev yapan hocalar fazla benimsememişti. Onların taktiği hep aynıydı. ‘Golü at üstüne yat’tı. Ancak Yanal’ın Kanarya’sı bu sistemin tam aksine bir görüntü çizdi. Fener attıkça atmak isteyen bir takım oldu. Her şeyden önce Ersun hoca oyuncularına ‘Gol yemekten korkmayın, siz yediğinizden fazlasını atarsınız’ diye talimat vermiş. Bu görüşümü zaten 5 maçta atılan 15 gol, doğruluyor. Yani Fener gol yer fakat çok gol atar. Ben bu sezon Yanal’ın Fenerbahçesinden 103 gollük rekoru tarihe gömeceğine inanıyorum.
Taraftarlar çok beğeniyor
Fenerbahçe’nin bu golcü hüviyeti taraftarlar arasında da çok beğenildi. Artık taraftar şunu anladı, bu Fener gol yesede gol atmayı iyi biliyor. Siz Konyaspor maçına bakmayın o maç tamamen bir futbol kazasıdır. Bu tür maçlar sezonda bir veya iki kez olur.
simdi-sow-zamani--3624066
Sow’suz olmaz
Sow’un Fenerbahçe için ne kadar önemli bir gol silahı ve oyuncu olduğu ispatlandı. Bir sürü dedikoduya rağmen Sow çıkıp üç gol atarak ve hocasına gidip sarılarak bu dedikodulara son noktayı koydu. Şimdi sırada Emenike var. Ersun hoca aynen Sow’a yaptığı kadro dışı taktiği bu maçta ona yaptı. Emenike’de Sow gibi çok iyi bir dönüş yaparak bu kadronun içinde olacaktır. İyi bir Emenike inanın bana bir takımı tek başına şampiyon yapar, yeter ki eski gücüne ulaşsın.
Bu takım zor yenilir
Bu Fenerbahçe ışıldamaya ve yanmaya başladı. Bu takıma birde kaptan Emre geldimi Fener tadından yenmez. Fenerbahçe futbol takımı artık çok zor yenilir. Nedenide onu yenecek takım en az 2-3 gol atmak zorunda..Yoksa öyle tek gol veya 2 gol atan takım kazanmayı Fener karşısında yakalayamaz. Helal olsun Ersun hocam, özlenen ve beklenen Fenerbahçe’yi yeniden ayağıya kaldırdığın için..22-09-13-NB

 Benzer Haberler

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!

Doğruyu yapan kazandı  

Doğruyu yapan kazandı

Güneş skora göre oynadı  

Güneş skora göre oynadı