Anasayfa > Manşet/Yazarlar > Bundan böyle sadece “VATAN” olmalı…07 Ocak 2017 Cumartesi, 17:08

Bundan böyle sadece “VATAN” olmalı…

nbbe66d-1

15 Temmuz’da yapılan Cumhuriyet Tarihimizin en acımasız, hain ve bir o kadar da kansız, şerefsiz başarısız darbe girişiminin ardından şer odakları her koldan üzerimize gelmeye devam etmektedir.  Son zamanlarda bu hain ve vahşi terör saldırılarının artık tek bir hedefi vardır : TC DEVLETİNİ yıkmak!..

Evet, artık bu terör örgütleri daha önceki gibi Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı, Hükümeti ve Ak Partiyi yok etmek menzilinden çıkmıştır. Bu hain örgütlerin Üst akıl dedikleri hain ve şerefsiz şer odakları terörist maşalarına şu emri vermişlerdir: Hedefiniz artık Erdoğan’ı değil Türkiye’yi yıkmaktır!..

cqspuz4wwaqpkdb

TEK OLMA ZAMANI

Bu ciğeri beş kuruş etmeyen hainler bizim bir olmamızı, diri olmamızı ve tek yumruk olmamızı asla istememektedirler. Bu insan bile diyemeyeceğim insan kılığında ki canavarlara ülke olarak “TEK” olma günü ve zamanı gelmiştir. Bu saatten sonra artık hiçbir vatandaşımızın sağcı, solcu, FB’li, GS’lı vs. ayrımcılığı olmamalıdır. Bu saatten sonra sadece ve sadece “VATAN”  adı altında toplanma ve “TEK” yumruk olma zamanıdır. Eğer ki bunu yapmaz isek bu terör örgütlerinin ekmeğine yağ süreriz ve birçok acımasız saldırılara maruz kalırız.

receptayyiperdogan

Birliktelik için tam anlamı ile 80 milyonun bir olması gerekmektedir. Artık sağ, sol gibi saçma sapan ayrımcılıklar bir kenara bırakılıp var gücümüz ile DEVLETİMİZİN ve onun kahraman SİLAHLI Kuvvetleri’nin yanında olmamız gerekmektedir. Bu katiller sürüsü canavarlar ile ancak bu şekilde baş edebiliriz. Zaten çok ağır darbeler alan bu terör grupları son oyunlarını oynamaktadırlar.

kemal-kilicdaroglu-cazibesi_598883

KILIÇDAROĞLU NE YAPMAK İSTİYOR!

Bu birlikteliği yapmak için başta Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve parti liderlerinin hatta Spor Kulübü Başkanlarının açıklamaları çok önem arz etmektedir. MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin örnek teşkil edecek birlik ve beraberlik mesajları alkışı hak etmektedir. Böyle açıklamaları tek yapmayan ne yazık ki CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Her açıklaması Devleti, Güvenlik Güçlerini, İstihbaratı kısaca her kesimi eleştiri ile sonuçlanmaktadır. Vatanımızın birlik ve beraberlik içinde olması gereken bu kritik günlerde Kılıçdaroğlu’nun bu anlamsız ve ötekileştirici tavrı anlaşılır gibi değildir. Yaşadığımız bu zor zaman kendisine ve partisine yol açmak için diğer partileri ve liderlerini karalama, yaralama ve olumsuz eleştirme zamanı değildir. Kendisini daha yapıcı ve Atatürk’ün partisi olan CHP’ye yakışan Genel Başkan gibi örnek açıklamalar yapmaya davet ediyorum..

Bizim ve en az 75 Milyon vatandaşımızın bu güzel vatanımızdan başka bir yere gidecek lüksümüz yoktur. Eğer ki planlarını bu ülkeyi parçalayıp, kendilerine büyük maddi imkânlar bekleyen 75 milyondan geriye kalan bir avuç olan hainler bunu bekliyorlar ise avuçlarını yalayacaklardır. 15 Temmuz bu hainlerin kimler olduğunu tek tek ortaya çıkarmıştır.

TERÖRİSTLER VARDİYALI ÇALIŞIYOR

Terör örgütlerinin adeta “VARDİYALI” olarak çalışıp hain tuzaklar kurduğu ve dost görülüp bizi hep arkamızdan vuran sözde bizim dostumuz olan hain ülkelerin birlikteliği bile bizi yıkmaya yetmemiştir. Bunun ilahi bir sebebi olduğu aşikârdır. Ülkemize yapılan bunca hain ve acımasız terör saldırıları ve masa başlarında yapılan hain anlaşmaları başka bir ülke yaşasa çoktan paramparça olurdu.

istanbul1

ALLAH BİZİ VE BU VATANI SEVİYOR

Ben inanıyorum ki bu mübarek “vatanımızın” koruyucusu ALLAH’tır. Rabbimiz bizi ve bu vatanı seviyor ki bizleri bir şekilde ayakta tutuyor. Bizim de ALLAH’a hamd etmek için, bu dünyada ve ahirette O’na karşı boynu bükük kalmamak için birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekmektedir. Rabbimiz! bize demez mi “Ey kullarım ben size çok yardım ettim, siz ne yaptınız! İçinizde bölündünüz, bir birinize düştünüz! Demez mi?

566

Lafın özü Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve diğer takımlarımız şampiyon olmasa hiçbir şey kaybetmeyiz. Seneye şampiyon olurlar. Amma ve lakin biz bu “vatanı” kaybedersek asla ve asla bir daha kazanamayız. Onun içindir ki bundan böyle sadece “VATAN” adı altında toplanma ve düşmanlarımıza bu mesajı verme vaktidir. Vatan da, tehlikeden uzak olunan, emin bir yerdir. Vesselâm.

 

Saygılarımla

 

 Benzer Haberler

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?  

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?

Kadroya ufak dokunuş..  

Kadroya ufak dokunuş..

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!