Anasayfa > Haberler > Bursaspor Başkanı Ay: “Aatıf’tan haber bekliyoruz”19 Ocak 2017 Perşembe, 16:37

Bursaspor Başkanı Ay: “Aatıf’tan haber bekliyoruz”

atıfff

12NUMARA |Bursaspor, Aatıf Chahechouhe’yu Fenerbahçe’den istedi. Yeşil-beyazlıların başkanı Ali Ay “Aziz Yıldırım’ı telefonla arayarak Aatıf’ı kiralık olarak kadromuza katmak istediğimizi söyledim” dedi.

Ara transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor, Aatıf Chahechouhe’yu Fenerbahçe’den istedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, yaptığı açıklamada, kadroyu güçlendirmek adına transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Fenerbahçe’den Aatıf Chahechouhe ile ilgilendiklerini anlatan Ay, “Sarı-lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım’ı telefonla arayarak Aatıf’ı kiralık olarak kadromuza katmak istediğimizi söyledim. Aziz başkan, bir yurt dışı programı olduğunu, dönüşte konuyu teknik direktörleri Dick Advocaat ile görüşerek bu oyuncuyla ilgili kararı vereceklerini bana iletti.” dedi.

Ay, Yıldırım’ın, Aatıf Chahechouhe’yu kendilerinin dışında Türkiye’den birkaç kulübün daha istediğini ilettiğini de belirterek, “Biz teklifimizi sunduk. Aziz başkandan gelecek yanıtı bekliyoruz. Aatıf Chahechouhe’nun dışında transferini düşündüğümüz başka oyuncular da var. Çalışmalarımız sürüyor.” diye konuştu.

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı