Anasayfa > Voleybol > Çağla Akın: Fenerbahçe’de olmak gurur verici..05 Haziran 2017 Pazartesi, 08:31

Çağla Akın: Fenerbahçe’de olmak gurur verici..

ÖMKL

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın Beşiktaş’tan yaptığı yeni transferleri Çağla Akın, Fenerbahçe camiasına katılmaktan dolayı çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen 22 yaşındaki pasör, taraftarlar içinse; “Büyük Fenerbahçe taraftarının desteğiyle oynayacak olmak çok heyecan verici” dedi.

Çubuklu formayı giyen milli oyuncu, “Fenerbahçe camiasına katıldığım için çok mutlu ve aynı zamanda gururluyum. Umarım güzel bir sezon geçiririz. Yarıştığımız kulvarlardaki bütün kupalara talibiz. Sakatlıksız, sağlıklı güzel bir sezon olsun” ifadelerini kullandı.

bn

Takım içinde birçok ismi tanıdığını ve bazıları ile de beraber oynama fırsatı bulduğunu belirten Çağla, “Kaptan Eda Erdem Dündar ile milli takımda oynama fırsatı yakalamıştım. Bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum. Melis ile okul takımından tanışıyoruz. Aynı üniversitedeyiz. Dicle ile de hem altyapıda hem okul takımında birlikte oynamıştık” diye konuştu.

MNM

Taraftarlarımız içinde ayrı bir parantez açan 22 yaşındaki isim, “Fenerbahçe’ye karşı oynadığım dönemlerde yarattıkları baskıyı biliyorum. Büyük Fenerbahçe taraftarının desteğiyle oynayacak olmak çok heyecan verici. Taraftarların desteğiyle oynayacak olmak, oyun içinde bize yardımcı olacaktır” dedi.

 12numara

 Benzer Haberler

VE..ŞAMPİYONLAR KUPASI FENERBAHÇEMİZİN  

VE..ŞAMPİYONLAR KUPASI FENERBAHÇEMİZİN

Mia Jerkov: Büyük bir takıma geldim..  

Mia Jerkov: Büyük bir takıma geldim..

Ezgi Dağdelenler Fenerbahçe’de..  

Ezgi Dağdelenler Fenerbahçe’de..