Anasayfa > Haberler > Çözüm planı…05 Eylül 2013 Perşembe, 12:38

Çözüm planı…

YU
Sow’un kadro dışı kaldığı için tweet atmasının, Alex olayıyla benzerliğini dikkate alan yöneticiler, Senegalli golcüyü, 12 Eylül’de Ersun Yanal ile bir araya getirip, sorunu büyümeden çözmeyi planlıyor.
Sivasspor maçında 18’e alınmayan Moussa Sow’un, sosyal medyayı kullanarak attığı mesaj sonrası teknik direktörü Ersun Yanal’la yaşadığı kriz, camiada herkesin aklına geçen sezon yaşanan Alex olayını getirdi. Brezilyalı yıldız da yedek kaldığı bir maç  sonrasında attığı mesajda, Sow’unkine benzer ifadeler kullanmış, olay dallanıp budaklanınca Fenerbahçe’den ayrılmak zorunda kalmıştı. Sow’un, hocasıyla yaşadığı sorunun, ikinci bir Alex vakası doğurmasından çekinen yöneticiler, konuyu büyümeden halletmek üzere harekete geçti. Ersun Yanal’dan konu hakkında ayrıntılı bilgi alan Sarı- acivertliler’in, golcü oyuncuyla  hocasının bir araya getirmeyi kararlaştırdı.
Şu anda Senegal Milli Takımı’nda bulunan Sow, Türkiye’ye döndüğünde yöneticilerin huzurunda teknik direktörüyle bir araya gelecek. 12 Eylül’de Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleşmesi planlanan bu görüşmede, Yanal ile Sow’un düşüncelerini aktarıp, sorunu halletmesi bekleniyor. Yöneticiler, her fırsatta Fenerbahçe’den ayrılmak istemediğini söyleyen Senegalli golcünün, hocasıyla arasındaki bu sorunu tatlıya bağlamasını bekliyor.

 12numara

 Benzer Haberler

Yeni bir yıldız doğuyor!  

Yeni bir yıldız doğuyor!

Ceren Palacı’yı Misafir Etti  

Ceren Palacı’yı Misafir Etti

Soldado 4 yıl sonra hat-trick yaptı  

Soldado 4 yıl sonra hat-trick yaptı