Anasayfa > Röportajlar > Cumhurbaşkanı’nın Çağrısına DOĞTAŞ’tan Tam Destek12 Şubat 2017 Pazar, 16:33

Cumhurbaşkanı’nın Çağrısına DOĞTAŞ’tan Tam Destek

davutdyyTZEd-1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘İstihdam Seferberliği’ne Türkiye’nin Mobilya devi DOĞTAŞ da destek verecek.

Yeni bir istihdam seferberliği başlatan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Madem fevkalade bir durumla karşı karşıyayız, o halde yeniden kolları sıvama zamanı. TOBB’un tüm üyeleri nezdinde yeni bir istihdam seferberliği başlatıyoruz. Bizim ne yapıp yapıp şu Mart dönemi içinde işsizlikte oranı gümbür gümbür aşağı çekmemiz lazım” açıklamasında bulunmuştu.
X9aVy7

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözleri üzerine harekete geçen DOĞTAŞ Yönetim Kurulu, 300 kişiye iş imkanı vereceğini açıkladı. Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, İstihdam Seferberliğine DOĞTAŞ olarak destek vereceklerini twitter üzerinden açıklarken; Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı İstihdam Seferberliğinde; 300 ek istihdam ile bizde varız” müjdesi verdi.

DOĞTAŞ Yönetim Kurulu’nda alınan karar sonrasında 300 kişilik ek istihdam için başvurular başlatıldı. Türkiye’nin Mobilya Devinde çalışmak isteyen vatandaşların Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunan Doğtaş Kelebek Mobilya Üretim Tesislerine şahsen başvurmaları gerekiyor.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..