Anasayfa > Haberler > DAMAT / 2014 YAZ KOLEKSİYONU25 Şubat 2014 Salı, 15:42

DAMAT / 2014 YAZ KOLEKSİYONU

Untitled-1bb12
BACKSTAGE
DAMAT 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, Anadolu’da binlerce yıl önce yaşamış medeniyetlerin izini sürüyor… Tarih, zenginlik, renk ve gizem dolu şifreler, taşlara kazınan hayaller DAMAT İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun tasarımlarında kendine özel bir yer edinirken, sezonun katalog çekimleri de insanlığın en eski sırlarını barındıran medeniyetlerin ışığında gerçekleştirildi.
DAMAT, 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda yüzünü Göbeklitepe’ye döndü ve insanlığın en eski ve büyük sırlarının peşinden gitti. Göbeklitepe’nin cesur ve yenilikçi ruhuyla geçmişin şifrelerinin yeniden yorumlandığı koleksiyon çekimlerini, ünlü moda fotoğrafçısı Mehmet Erzincan gerçekleştirdi. Damat katalog çekimin modelliğini Alman model Michael Pichler yaptı. Rahat, sempatik, özgüvenli ve profesyonel tavırlarıyla dikkat çeken Michael Pichler, Mehmet Erzincan’ın gözünden etkileyici karelere imza attı.
 DAMAT SS 2014 (2)
Türkiye’de erkek modası denince akla ilk gelen marka olmayı sürdüren Damat,             -2014 Yaz sezonunda yenilikçi tasarım anlayışı ve mühendislik arasındaki altın dengeyi yakalayarak sıra dışı ve yepyeni bir koleksiyon sunuyor.

DAMAT SS2014 BACKSTAGE VIDEO: http://we.tl/7QhO56Vjpw

 

 12numara

 Benzer Haberler

Aykut Kocaman’ın dalya heyecanı  

Aykut Kocaman’ın dalya heyecanı

Kulüpten Valbuena açıklaması!  

Kulüpten Valbuena açıklaması!

Janssen şoku!  

Janssen şoku!