Anasayfa > Haberler > Delikanlı gibi karşıma çıkın!..02 Mart 2017 Perşembe, 16:45

Delikanlı gibi karşıma çıkın!..

azizYRÜYTd-1

Son maçlarda taraftarın daha gür sesle ‘istifa’ çağrıları yaptığı F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım ‘göreve devam’ kararı aldı.
Yıldırım yakın çevresine “Üç beş çapulcu istedi diye başkanlığı bırakmam. Bu kulübe yıllarımı verdim…”..Daha yapacak işler var. Mayıs 2018’deki kongrede kim varsa delikanlı gibi çıksın karşıma, görelim” dedi.

Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi’ndeki yazısında da “Kararlarımızda ve tasarruflarımızda artık Yargıtay kararının neticesinin herhangi bir önemi kalmamıştır.

Demokratik olmayan yöntemlerle genel kurula gitmem. Geçmişte bu yanlış yolu girilmemek üzere kapatan bendim. Yine karşılarına dikilirim” ifadelerini kullandı.

MİNİ YORUM : Aziz Yıldırım’ın başkanlığı bırakma gibi bir niyetinin olmadığını biz defalarca yazdık. Asla 2018 den önce seçim olmaz. 2018 başkanlık seçiminde ise yeniden aday olacaktır. Fenerbahçe taraftarlarımıza duyurulur..

Yıldırım’ın “Delikanlı olan çıksın” hodri meydanı ise Ali Koç’a yönelik yaptığı aşikar. Yani Yıldırım hiç bir isimden korkmadığını açıkça belli etmiştir. Bu açıklamalar karşısında Ali Koç tarafından hiç bir açıklama gelmedi. Yani buda şun demektir, “Ali Koç dahil hiç kimse Aziz Yıldırım’ın karşısına çıkmak istemiyor”..

 12numara

 Benzer Haberler

Öğretmenler Günü kutlu olsun!  

Öğretmenler Günü kutlu olsun!

Yeni bir yıldız doğuyor!  

Yeni bir yıldız doğuyor!

Ceren Palacı’yı Misafir Etti  

Ceren Palacı’yı Misafir Etti