Anasayfa > Haberler > Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun20 Eylül 2017 Çarşamba, 22:07

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü Kutlu Olsun

333

20 Eylül Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü’nde üye, taraftar ve çalışan kadınlarımız stadımızda bir araya geldi.

Hedef 1 Milyon Üye ekiplerimiz ve Fenerbahçe Kadınlar Komitesi tarafından Maraton Fenerium mağazasındaki Düşyeri Cafe’de düzenlenen organizasyona eski yöneticimiz Yasemin Merçil’in yanı sıra Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan’ın eşi Aycan Yelkovan, Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya, Hedef 1 Milyon Üye ve Fenerbahçe Kart Koordinatörü Ece Köprek, Yüksek Divan Kurulu ve Fenerbahçe Tarih, Müze ve Arşiv Kurulu Üyesi Gönül Çaylı katıldı.

FGH

Yasemin Merçil, Ece Köprek, Gönül Çaylı ve Aycan Yelkovan, kadın taraftarlarımıza hitaben yaptıkları konuşmada özellikle 3 Temmuz’dan bu yana kadın taraftarlarımıza gösterdikleri mücadeleden dolayı bir kez daha teşekkür ettiler ve “İyi ki Fenerbahçeliyiz” dediler.

HY

Dünya Fenerbahçeli Kadınlar Günü dolayısıyla kesilen pastanın ardından Başkanımız Aziz Yıldırım, Asbaşkanımız Önder Fırat ile Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan; üye, taraftar ve çalışan kadınlarımızla bir araya geldi.

VBGH

Etkinlikte kadın taraftarlarımızla kısa süreli bir sohbet gerçekleştiren Başkanımız ve yöneticilerimiz, daha sonra saha içinde fotoğraf çektirdi.

 12numara

 Benzer Haberler

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..  

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..

Ali Koç’tan Açıklamlar  

Ali Koç’tan Açıklamlar

Rapaiç’in oğlu Boris Rapaiç tamam  

Rapaiç’in oğlu Boris Rapaiç tamam