Anasayfa > Röportajlar > Emre Belözoğlu: Ana avrat küfürediyorlar18 Aralık 2016 Pazar, 14:15

Emre Belözoğlu: Ana avrat küfürediyorlar

444lerd-1

Başakşehir’in kaptanı Emre Belözoğlu, Trabzonspor’u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından kendisine edilen küfürler için isyan etti.

Kayseri’deki şehitlerimize rahmet dileyen Emre Belözoğlu, “Gerek polisimiz, gerek askerimiz, biz bugün rahat oynuyorsak, onların sayesinde uyuyoruz. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Allah ailelerine abır versin, bunlar kolay süreçler değil” sözlerini kullandı.

Trabzonspor taraftarlarına tepki gösteren tecrübeli oyuncu, “Maçtan önce sahaya çıktığımızda önce ‘Allah, bismillah, Allahuekber’, sonra bana ana avrat küfürler. Yakışıyor mu? Sizler ülke için mi buraya geliyorsunuz, Emre Belözoğlu’na küfretmek için mi geliyorsunuz?” dedi.

“Hakkımı helal etmeyeceğim”

Kendisine küfreden Trabzonspor taraftarına hakkını helal etmeyeceğini belirten yıldız isim, “Ben 36 yaşına geldim, benim annem, eşim bunları hak etmiyor. Trabzon dediğin yer, bu ülkenin en milliyetçi insanlarının yetiştiği. Yarın birgün bunlara hakkımı helal etmeyeceğim. Bunlar benim helalliğimi almadan bir zaman geçiremeyecekler” diye konuştu.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..