Anasayfa > Futbol/Manşet > Fatih Terim’in yerine kim gelecek?26 Temmuz 2017 Çarşamba, 18:20

Fatih Terim’in yerine kim gelecek?

R44444

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in görevi bırakmasının ardından yerine kimin geleceği merak konusu oldu.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, yaşanan saha dışı olayların ardından görevinden ayrıldı. Terim’in görevden ayrılmasının ardından en çok merak edilen konu yerine kimin geleceği oldu.

Terim’in yerine görevi geçici olarak Mehmet Özdilek’e teslim eden Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) üç isim üzerinde çalıştığı belirtildi.

BGHH

Buna göre; Beşiktaş’ın başında gösterdiği başarılı performans ile dikkat çeken Şenol Güneş listenin ilk sırasında yer alıyor. Güneş, Milli Takım’ın başında 2002 Dünya Kupası’nda alınan üçüncülük ile efsaneleşmişti.

2 Eylül’de Ukrayna, 5 Eylül’de de Hırvatistan ile oynanacak karşılaşmalar öncesi teknik direktör sorununu kesin olarak çözmek isteyen yönetimin bir diğer alternatifi ise Mircea Lucescu. Federasyon Güneş’ten olumlu yanıt alınamaması durumunda Rumen teknik adam ile masaya oturacak.

TFF’nin son seçenek olarak ise Mustafa Denizli’yi belirlediği ve Lucescu’dan da olumlu yanıt alınamazsa rotayı tecrübeli teknik adama çevireceği gelen bilgiler arasında.

MİNİ YORUM: Adı geçen isimlerden sadece Lucescu olur ise çok büyük destek alır. Diğer 2 isimden futbol severler bıktı usandı. Dönüp dolaşıp bu üç yerli üç teknik adam arasında oyalanıyoruz. Üçü de Milli Takıma zerre kadar fayda vermemiş isimler. Eğer TFF Güneş veya Denizli de karar kılarsa en az 2 yılımız daha çöpe gider..

 12numara

 Benzer Haberler

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu  

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu