Anasayfa > Yazarlar > Fener çok istiyor16 Şubat 2014 Pazar, 23:12

12 Numara Hakkında


Fener çok istiyor

122Fed-1
Fenerbahçe futbol takımı ve camiası için son derece önemli olan Kasımpaşa maçı gerçekten çok güzel bir maç oldu. Belki çok fazla gol pozisyonu olmadı ancak her dakikası yüksek gerilim ve mücadele ile doluydu. Sarı-Lacivertli oyuncular bu maçı ne kadar istediklerini maçın 1.dk itibariyle gösterdiler. Özellikle Alper Potuk ve Emer takımı maçın her anında tetikleyen ve yöneten isimler oldular. Alper Fenerbahçe’ye geldiğinden beri en iyi maçını çıkardı. Oynadığı sol kulvarı muhteşem kullanan genç ‘Emre’ Alper maçın kişlit oyuncusu oldu. Aslında daha büyük yetenekleri olan bu kardeşimizin ilerleyen haftalarda daha önemli işlere imza atacağına eminim.
Şampiyonluk yarışı Beşiktaş’ın da devreye girmesi ile tekrar 3 büyük takım arasında olacak gibi. Fakat Fenerbahçe’nin istenerek önü kesilmezse bu takım ipi önde geçer. Puan farkının rakipleri ile kapanması bence hayırlı olmuştur. Böyle 4-5 punlık farkla yoluna devam etmesi onlar adına daha iyi olur. En azından her maça çok ciddi bakmalarına yol açar.
988
Ligin şampiyolluğu için yine en büyük aday Fenerbahçe’dir. Bu sezon mutlaka şampiyon olmak isteyen bir camia, teknik kadro ve oyuncu topluluğu var. Umarım takım olarak bu inanılmaz kazanma hırsı son maça kadar devam eder.
16-02-2014-nb

 Benzer Haberler

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı  

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı

Fener’e en az 2 takviye lazım!  

Fener’e en az 2 takviye lazım!

Uzun vade için Kocaman  

Uzun vade için Kocaman