Anasayfa > Manşet > Fenerbahçe genç kaleciye kanca..10 Ekim 2017 Salı, 19:43

Fenerbahçe genç kaleciye kanca..

QA

Volkan Demirel ve Carlos Kameni’nin performansından memnun olmayan ve bu iki kalecinin ilerleyen yaşı nedeniyle arayışa giren Fenerbahçe’de rota Altınordu’nun genç file bekçisi Berke Özer’e çevrildi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın yakından takip ettiği 17 yaşındaki file bekçisi Berke Özer’i takıma katmak istiyor.

Bu sezon kalesinde büyük problemler yaşayan sarı lacivertliler, bu sorunu uzun vadeli olarak çözmek istiyor. Fenerbahçe kalecileri Volkan ve Kameni’nin yedikleri hatalı goller nedeniyle hayal kırıklığı yarattığını ve sarı lacivertli yönetimin Berke’nin transferi için harekete geçmeye hazırlandığı iddia edildi.

Alt yaş gruplarında 22 kez milli formayı terleten Berke’yi İtalya, İspanya, Almanya, İngiltere ve Hollanda liglerinden kulüplerin takip ettiği biliniyor.

BONSERVİSİ 3 MİLYON EURO
Altınordu yönetimi transfer döneminde adı sık sık transfer haberlerine karışan Berke Özer’in bonservisini 3 milyon Euro olarak belirledi. Kırmızı lacivertler ayrıca 17 yaşındaki milli kalecinin ikinci bir kulübe transferi durumunda yüzde 30 pay alma şartı koştu.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Ağaoğlu’dan Ampute Milli Takımı’na ödül  

Ali Ağaoğlu’dan Ampute Milli Takımı’na ödül

Meireles’e Premier Lig’den 4 talip var  

Meireles’e Premier Lig’den 4 talip var

Yıldırım Sakarya’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu  

Yıldırım Sakarya’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu