Anasayfa > Yazarlar > Fenerbahçe kendine gelmeye başladı..25 Eylül 2017 Pazartesi, 01:16

Fenerbahçe kendine gelmeye başladı..

r7e51J3r15-1

Fenerbahçe futbol takımı her hafta biraz daha iyi oynayarak ve iyi mücadele ederek yoluna devam ediyor. Özellikle son Beşiktaş maçında takımın genel mücadelesini çok beğendim.

Janssen çok büyük bir şans

Takıma yeni kazandırılan Janssen, Giuliano, mega star Valbuena ve Ekici takıma çok büyük katkı sağlayacaklarını ispat ettiler. Özellikle Fenerbahçe son 10 yılın en iyi golcüsünü buldu. Bu isim taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan 23 yaşında ki genç yıldız Janssen’dir. Eğer ki yönetim sezon sonunda bu yetenekli çocuğu bonservisi ile takıma kazandırırlar ise büyük bir iş yapmış olurlar. Ancak bu çok mümkün görülmüyor. Yine de beklemek gerekir.

aykutkocamanbjk_57362_8276801

Kocaman’ı eleştirenler kayboldu?

Aykut Kocaman eski Kocaman değil. Oyun içinde bile taktik ve oyuncu değişimleri yapabilecek kadar kendini çok geliştirmiş. Sezon başında alınan şanssız beraberlikler neticesinde medya tarafından ve bazı Fenerbahçeli isimler tarafından hemen kapının önüne koyulan Kocaman sanırım onlara gereken cevabı vermiştir. Takımı çok kısa zamanda değiştirmeyi başardı ve her geçen hafta daha çok koşan ve mücadele eden bir takım görmeye kendimizi hazırlayalım.

6 haftada 3 büyük maç

Ligin henüz çok başı olmasına rağmen en önemli maçları 6 hafta içinde oynayan Fenerbahçe rakiplerine göre bir hayli avantaj yakalamıştır. Başakşehir, Trabzonspor ve Beşiktaş ile maçlarını bu ilk 6 hafta da oynaması diğer maçları iyi değerlendirmesi durumunda kendisine büyük avantaj sağlayacaktır.

gh-7

Ozan Tufan esmeye başladı

Son olarak neredeyse söylenmedik laf bırakılmayan Ozan Tufan Kocaman ile adeta yeniden doğmaya başladı. Hocasının kendisine devamlı şans vermesi ona ne kadar güvendiğinin bir ispatıdır. Ozan Tufan hocasını mahcup etmemek için canla başla mücadele ediyor. Her geçen hafta üstüne koyarak giden bu yetenekli çocuk Fenerbahçe takımına bu sezon büyük fayda sağlayacaktır. Kendisine karşı yapılan acımasız eleştirilere de gereken cevabı iyi oynayarak vermeye başlamıştır. Ben şahsen sezonun flaş isimlerinden birisi olacağına yürekten inanıyorum..

İyi bir Fenerbahçe geliyor

Fenerbahçe takımı ve hocası artık kendine gelmeye başlamıştır. Bundan sonra ki haftalarda daha iyi bir Fenerbahçe izlemeye devam edeceğimize inanıyorum. Elbette bu takım kaybedecektir veya berabere kalacaktır. Süper lig de zayıf takım artık yok. Ancak bu Fenerbahçe kaybetse bile keyif verecek futbolu ve mücadeleyi bizlere izlettirecektir..

 Benzer Haberler

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı  

Altın kalpli adam: Nihat Özbağı

Fener’e en az 2 takviye lazım!  

Fener’e en az 2 takviye lazım!

Uzun vade için Kocaman  

Uzun vade için Kocaman