Anasayfa > Basketbol > Fenerbahçe kupayı Erdoğan’a götürdü!30 Mayıs 2017 Salı, 18:33

Fenerbahçe kupayı Erdoğan’a götürdü!

123

Avrupa Şampiyonu olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı ile birlikte Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettiler. Kabulde Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen kabulde; Başkan Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkan Vefa Küçük, Başkanvekili Mithat Yenigün, Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlar Nihat Özbağı, Ali Yıldırım, Önder Fırat, Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cenk Başak, Selim Sapan ile Erkek Basketbol Takımımızın oyuncularıyla teknik ekibi ve Rıdvan Dilmen yer aldı.

y89

Kabulde Başkan Aziz Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a üzerinde isminin yazılı olduğu bir basketbol forması hediye etti.

jıo

Başantrenör Zeljko Obradovic de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Fenerium tarafından “Üç Boyutlu Fotografik Görüntüleme“ tekniği kullanılarak üretilen Takımın biblolarını takdim ederken; oyuncular ise üzerinde tüm Takımın imzasının yer aldığı şampiyonluk tişörtü verdi.

 12numara

 Benzer Haberler

Anadolu Efes 84-89 Fenerbahçe Doğuş  

Anadolu Efes 84-89 Fenerbahçe Doğuş

Muhteşem ‘DEV’ler : 67-62  

Muhteşem ‘DEV’ler : 67-62

OGM Ormanspor 54-57 Fenerbahçe  

OGM Ormanspor 54-57 Fenerbahçe