Anasayfa > Haberler > “Fenerbahçe son kaledir yıkılmaz”21 Ocak 2014 Salı, 22:33

“Fenerbahçe son kaledir yıkılmaz”

m
Yargıtay tarafından cezası onanan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, tatil için bulunduğu Fransa’dan Türkiye’ye döndü. Sabiha Gökçen Havalimanı’na giden Sarı-lacivertli taraftarlar, Yıldırım’ı coşkulu bir şekilde karşıladı.
Yargıtay tarafından cezası onanan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, tatil için bulunduğu Fransa’dan Türkiye’ye döndü.
Yıldırım’ı taşıyan uçak, saat 21.20’de Sabiha Gökçen Havalimanı’na inerken, Sarı-lacivertli taraftarlar Aziz Yıldırım’a coşkulu bir karşılama yaptı.
Uçaktan indikten sonra Aziz Yıldırım, kendisini bekleme salonunda karşılaşayan Fenerbahçeli sporcuların yanına gitti. Burada tek tek sporcularla görüşen Yıldırım, duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarını tutamadı.
TARAFTARLARIN COŞKUSU ÇIKIŞI ENGELLEDİ
Fenerbahçe taraftarının havalimanındaki coşkusu, Aziz Yıldırım’ı ve Sarı-lacivertli yöneticileri taşıyacak olan otobüse binmesini de engelledi. Sarı-lacivertli taraftarlar, Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu’nun uyarılarının ardından alanı açtı ve Aziz Yıldırım, otobüse binerek kısa bir konuşma yaptı.
“FENERBAHÇE SON KALEDİR YIKILMAZ”
Havalimanından ayrılmadan önce taraftarlara seslenen Aziz Yıldırım, “Hepinizi çok seviyorum, Hepiniz hoş geldiniz. Hakkımızda ferman vermişler, fermana uyduk geldik. Kalemimizi kırmışlar ama Fenerbahçe son kaledir, yıkılmaz” ifadelerini kullandı.
Aziz Yıldırım ve yöneticileri taşıyan otobüs, Bağdat Caddesi’ne doğru hareket etti.

 12numara

 Benzer Haberler

Dev araziyi satın alıyor!  

Dev araziyi satın alıyor!

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun