Anasayfa > Yazarlar > Fenerbahçe yerlerde sürünüyor05 Kasım 2017 Pazar, 15:07

Ziya Şengül Hakkında


Fenerbahçe yerlerde sürünüyor

ziya5r5-1

Fenerbahçe, Osmanlıspor deplasmanında mutlaka galip gelmek zorundaydı. Oyuna da iyi başladı ve Giuliano ile de erken golü buldu. Sonraki dakikalarda Valbuena sakatlandı, Alper girdi. Osmanlıspor, Umar ile net pozisyonu bulurken kaleci Volkan ile karşı karşıya gol kaçıran oldu. Bu pozisyonda Volkan’ın da çok önemli kurtarış yaptığını asla göz ardı edemeyiz. Valbuena’dan sonra Isla da sakatlandı yerini Şener’e bıraktı. Fener’in 2 önemli isminin sakatlanmasını hem şaşırtıcı hem de şanssızlıktı.

ujk

Fener ilk yarıda özellikle sağ kanat akınlarıyla Osmanlıspora baskı kurmaya çalıştı ama ne yazık ki fazla da gol pozisyonu üretemedi. Erken gol sonrası taraftar ne bekler? Farka gidebilecek gol pozisyonları üretmek, daha fazla golleri bulabilecek tempolu, presli ve de hücum bölgelerinde yetenekli görüntüler verecek bir takım… Ama Fener ne yaptı, atmış olduğu golle yetinmeye çalıştı. Bu tarz futbol Fener gibi büyük takıma yakışmıyor.

Takıntım olan Josef herkes tarafından çok beğeniliyor ama ben hiç beğenmiyorum. Her zaman söyler dururum, onun oynadığı tarz 70 yaşına kadar oynamaya devam edebilir. Osmanlıspor gibi açık futbolu oynamaya çalışan bir takım bulmuşsun, bir attığın golün dışında, 8-10 pozisyon daha bulman lazımken, ne yazıkki bulamaz olmuşsun, o zaman büyük takım tartışmaya açık takımdır. Fener’de korku dağları sarmış. Futbolcular kendine güvenmiyor ve yeteneklerini de sergilemekten korkar olmuşlar. Fene tam üç puanı kaptım derken Osmanlıspor’dan son 10 dakikada yediği baskı sonucunda 89’da Umar’ın golüyle Başkent’te 2 puan bıraktı.Yine son dakikalarda gol yiyerek maçı tamamlayan bir Fener izledik. STAR

 Benzer Haberler

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!

Doğruyu yapan kazandı  

Doğruyu yapan kazandı

Güneş skora göre oynadı  

Güneş skora göre oynadı