Anasayfa > Haberler > Fenerbahçe’de koltuğa 3 aday23 Ocak 2014 Perşembe, 06:58

Fenerbahçe’de koltuğa 3 aday

999
Sarı-lacivertli yönetimin dün 1.5 saat süren toplantısında başkanlık için isimler tartışıldı. Ali Koç görevi kabul etmedi. Mahmut Uslu, Abdulah Kiğılı veya Mithat Yenigün’den biri için yarınki toplantıda nihai karar alınacak.
FENERBAHÇE’DE AZİZ YILDIRIM’IN YERİNE GEÇECEK İSİM MASAYA YATIRILDI
YARGITAY’IN Aziz Yıldırım ve şikede adı geçen diğer kişilerle ilgili onama kararının ardından Fenerbahçe’de gözler yeni başkanın kim olacağına çevrildi. Yıldırım’ın Fransa’dan dönüşü sonrası yaşanan izdiham nedeniyle düne ertelenen yönetim kurulu toplantısı, 16.30’da başladı ve 1.5 saat sürdü. Yönetimde, Yıldırım’ın ardından başkanlık koltuğuna oturacak kişinin ismi masaya yatırıldı. İlk olarak gündeme gelen Ali Koç, görev kabul etmeyince gözler diğer isimlere çevrildi.
Aziz Yıldırım karar verecek
Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu; toplantıda “Ben bu işi yaparım. Olmazsa da Abdullah Ağabey (Kiğılı) olsun. Ona gerekli desteği verelim” derken; yeni başkanın yönetim içinden olup olmaması konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu. Bu sırada, Mithat Yenigün’ün ismi de gündeme geldi. Yarın yapılacak toplantıda, öncelikle Yıldırım’ın işaret ettiği isimlerden birinin başkan adayı olması bekleniyor.
BJK&GS taraftarına teşekkür
Sarı-lacivertli yönetim, toplantı sonrası yayınladığı bildiride “Yıldırım’a verilen eşsiz destekten dolayı kulüp üyelerine, FB taraftarına, derneklere, renk ve rekabet ayrımı gözetmeksizin Beşiktaş, Galatasaray ve diğer kulüp taraftarlarına, yüksek ve öngörülemez katılıma rağmen, buluşmanın herhangi bir olumsuzluk yaşanmaksızın tamamlanması için azami gayret gösteren tüm yetkililere” teşekkür etti.
Kaynak: Aygün Özipek

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi