Anasayfa > Haberler > Fenerbahçe’miz Arena’da böyle sevinecek03 Nisan 2014 Perşembe, 14:22

Fenerbahçe’miz Arena’da böyle sevinecek

675
Ne bayrak dikme ne duruş ne kangal sevinci. İşte Fenerbahçe’nin Arena’daki çılgın kutlama planı..
G.Saraylılar, Saracoğlu’na 2011-12’de “Kadıköy hatırası” geçen sezon da “Kadıköy hatırası 2, şampiyon geldik, şampiyon gidiyoruz, filmin devamı” yazdı. F.Bahçeliler, bu yazılara cevabı 6 Nisan’da Arena’daki taktik tahtasında verecek.
 “G.Saraylılar, F.Bahçeli futbolcuları alkışlayacak mı?” sorusu cevabını buldu. Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, alkış olmayacağını deklare etti. Peki F.Bahçeli futbolcular, TT Arena’da nasıl bir kutlama yapacak? Bu soruya çeşitli cevaplar veriliyor. Kimilerine göre F.Bahçeli futbolcular, sahanın ortasına bayrak dikecek. Kimilerine göre duruş pozu verecek. Kimilerine göre de Melo’nun pitbull sevincine karşılık Mehmet Topuz’un Kangal sevinci yapılacak. Rivayetler çeşitli ama gerçeği AKŞAM açıklıyor. F.Bahçe, Arena’da 2 yılın misillemesini yapacak.
FİLMİN DEVAMI ARENA’DA
G.Saraylı futbolcular, Kadıköy’de şampiyon oldukları 2011-12’deki derbi sonrası Şükrü Saracoğlu’nun duvarlarına “Kadıköy Hatırası” yazdı. Geçen sezon da şampiyonluğu garantileyerek gittikleri Kadıköy’de 2-1 yenildikleri maçın ardından soyunma odasındaki taktik tahtasına, “Kadıköy hatırası 2, şampiyon geldik, şampiyon gidiyoruz, filmin devamı” yazdı. G.Saraylı futbolcular, duvara imzalarını da attılar.
ALTINA İMZA ATACAKLAR
F.Bahçeli futbolcular da 6 Nisan’da son 2 yıla misilleme yapacak. Sarı-Lacivertliler önce galip gelirlerse TT Arena’da sahanın ortasında sevinç yaşayacak. Ardından da soyunma odasındaki taktik tahtasına imzalarını atacak. F.Bahçeli futbolcuların taktik tahtasına yazacakları slogan ise gizemini koruyor. F.Bahçeliler’in Arena duvarlarına yazıp altına imzalarını atacakları o sloganı Sarı-Lacivertli taraftarlar da merakla bekliyor.

 12numara

 Benzer Haberler

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!  

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu  

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..  

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..