Anasayfa > Manşet > Galatasaray’da Hakan Şükür ve Arif Erdem ihraç edildi!26 Mart 2017 Pazar, 21:35

Galatasaray’da Hakan Şükür ve Arif Erdem ihraç edildi!

JUII
Galatasaray’da son dakika gelişmesi yaşandı. Arif Erdem ve Hakan Şükür’ün ihracının tekrar görüşülmesi için olağanüstü toplanan Galatasaray Yönetim Kurulu, üyelik aidatlarını yatırmadığı gerekçesi ile iki ismi ihraç etti.

Galatasaray’dan dün Arif Erdem ve Hakan Şükür’ü oyçokluğu ile ihraç etmemişti. Bugün iki ismin ihracının tekrar görüşülmesi için bugün olağanüstü toplantı kararı alınmıştı. Kritik toplantı sonucu Galatasaray Yönetim Kurulu, tüzükteki maddeyi esas alarak Hakan Şükür ve Arif Erdem’i kulüp üyeliğinden aidatlarını yatırmadıkları gerekçesi ile ihraç etti.

Hakan Şükür ve Arif Erdem ile birlikte 2700 üye ihraç edildi

TT Arena’daki yönetim kurulu toplantısı yaklaşık 2.30 saat sürdü. Toplantıda Başkan Dursun Özbek, yönetim kurulu üyelerini tek tek dinledi. Ve Galatasaray Yönetim Kurulu, tüzükteki maddeyi esas alarak Hakan Şükür ve Arif Erdem’i kulüp üyeliğinden aidatlarını yatırmadıkları gerekçesi ile ihraç etti. Hakan Şükür ve Arif Erdem ile birlikte 2700 genel kurul üyesi de ihraç edildi.

Dün 5 isim ihraç edilmişti

Dün yapılan genel kurulda; Hakan Şükür, Arif Erdem, Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz ve Şahabattin Harput’un FETÖ nedeniyle üyelikten çıkarılması oylamaya sunulmuş ve oylama sonucu Zekeriya Öz, Şahabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz ve Hazım Sesli oy çokluğuyla kulüpten ihraç edilmişti.

 12numara

 Benzer Haberler

Kocaman taraftara sitem etti..  

Kocaman taraftara sitem etti..

Fikstür açıklaması..  

Fikstür açıklaması..

Aziz Yıldırım’dan dördüncü yıldız mesajı  

Aziz Yıldırım’dan dördüncü yıldız mesajı