Anasayfa > Haberler > Giuliano neden oyunda kalıyor?01 Kasım 2017 Çarşamba, 14:41

Giuliano neden oyunda kalıyor?

BU

Valbuena’nın sürekli oyundan alınmasına tepki gösteren F.Bahçeliler, Giuliano’nun son 6 maçta 90 dakikayı tamamlamasını da eleştiriyor. Brezilyalı’nın özellikle maç sonlarında fiziksel olarak ayakta kalmasının Aykut Kocaman tarafından önemsendiği ve bu nedenle 90 dakikaları tamamladığı bildirildi. Topla yapılan istatistiklerde takıma katkısı olmayan Giuliano, sprint sayısı, koşu mesafesi ve hızıyla teknik heyetin gözdesi.

Tüm bu gelişmelere rağmen Braezilya’lının çok başarılı olamaması sebebiyle Kocaman taraftarın hedef noktası oldu. Özellikle Kocaman’ın her zaman yaptığı şeylerden biriside yıldız oyuncuları çok sevmemesi. Bunun bu sezonki örneği ise Valbuena oldu. Kocaman yıldız oyuncuyu son 4 haftadır hemde çok iyi oynadığı halde 75. dakikalarda oyundan almasını adeta takımı sabote ediyor derecesinde Kocaman’a tepki koyuyorlar.

Kocaman’ın başka bir eksiği ise futbolcuları ile iyi ilişkiler kuramaması veya kurmaması olarak göze çarpıyor. Hiç bir futbolcusu ile muhattap dahi olmayan Kocaman’ın bu tuhaf ve bencil tavrı futbolcular arasında da polemik konusu oldu. Bazı isimlerin takıma girememesi veya oynatılmaması ise işin başka bir boyutu.

İşin özeti Kocaman şu anda yönetim, futbolcular ve taraftarın gözünde tam anlamı ile kredisini bitirmiş durumda. Olası bir beraberlik te dahi istifa etmesi an meselesi..

 12numara

 Benzer Haberler

Janssen şoku!  

Janssen şoku!

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!  

Ve…Aykut Kocaman haklı çıktı!

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı  

Ali Koç’tan Fenerbahçe taraftarlarına çağrı