Anasayfa > Futbol > Hazırlıklar Devam Ediyor..06 Temmuz 2017 Perşembe, 16:03

Hazırlıklar Devam Ediyor..

555

Yeni sezon öncesi, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yapan Fenerbahçemiz, sabah saatlerinde gerçekleştirdiği günün ilk antrenmanıyla hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde saat 09.30’da başlayan antrenman, iki ayrı bölüm halinde toplam 2 saat dakika sürdü. Oyuncularımız antrenmanın ilk bölümünde salonda 45 dakika süren bir kuvvet ve dayanıklılık çalışması yaptı. Ardından sahaya çıkan oyuncularımız koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı 2 ayrı grup halinde gerçekleştirdikleri pas çalışmasıyla sürdürdü. Antrenman çift kale maçla noktalandı. Takımımızın sabah antrenmanını, Fenerbahçe Spor Okulları’nda eğitim alan ve Topuk Yaylası’na gelen öğrenciler de izledi. Oyuncularımızla fotoğraf çektiren öğrenciler; onlardan imza alma ve onlarla birebir fotoğraf çektirme şansı da yakaladı.

RRR

Bu arada Takımımızın sabah antrenmanını, Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesislerimize gelen Genel Sekrteterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımız Ali Yıldırım, Nihat Özbağı ve Önder Fırat ile eski yöneticilerimizden Abdullah Kiğılı da izledi.

Kjaer ve Skrtel Antrenmanda

Bu arada sezon sonu milli takımlarına gittikleri için izinli olan Simon Kjaer ve Martin Skrtel, Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’ne geldi ve bugün yapılan günün ilk antrenmanında yer aldı.

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını bugün akşam saatlerinde yapacağı günün ikinci antrenmanıyla sürdürecek.

 12numara

 Benzer Haberler

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0  

Kadıköy’de kazanan olmadı: 0-0

Yine aynı akibet olacak…  

Yine aynı akibet olacak…

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu  

A Milli Takım aday kadrosu belli oldu