Anasayfa > Haberler > Hazırlıklar Tam Gaz Sürüyor05 Temmuz 2017 Çarşamba, 20:53

Hazırlıklar Tam Gaz Sürüyor

888
Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yapan Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarını akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman, 1 saat 50 dakika sürdü. Isınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas çalışmalarının ardından dar alanda çift kale maç yapan oyuncularımız, antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

ff537_734657

Idriss Carlos Kameni Antrenmanda
Dün akşam saatlerinde İstanbul’a gelen ve bugün sağlık kontrolünden geçerek takıma dahil edilen yeni transferlerimizden Kamerunlu kaleci Carlos Kameni, kampa katıldı ve akşam saatlerinde yapılan antrenmanda özel program dahilinde çalıştı.

uıı

Öte yandan milli takım kadrosunda yer aldıkları için kampa dün katılan Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı ile bugün kampa dahil olan yeni transferlerimizden Nabil Dirar’a antrenman öncesi çeşitli test ve ölçümler uygulandı.

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 6 Temmuz Perşembe günü yapacağı çalışmalarla sürdürecek.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi