Anasayfa > Yazarlar > Hem takım, hem hakemler çok kötü24 Şubat 2014 Pazartesi, 23:09

12 Numara Hakkında


Hem takım, hem hakemler çok kötü

nuro52339ed-1R
Fenerbahçe cepten yemeye devam ederken, hakemlerde bu isteğine destek vermeye devam ediyorlar. Son üç deplasman maçını kaybeden Fener, Elazığspor önünde de yenilgiden son dakikalarda kurtuldu. Maçın ilk 10 dakikası muhteşem bir Fener takımı vardı. Bu 10 dakikada biraz şans ve futbolcuların becerisi devreye girse maç o dakikalarda kopar giderdi. Ancak Fenerbahçeli futbolcular çok önemli pozisyonları çok kolay harcadılar. Nasıl olsa atarız düşüncesi ile oynamaya devam ettiler. Ancak futbolda böyle düşüncelere yer yoktur. Neticesinde de yenilgiden son dakikalarda kurtuldular.
Benim puan kayıplarından ziyade asıl üzüntüm hakemler. Neden ve niçin Fenerbehçenin üzerine bu kadar çirkin oyun oynuyorlar. Her hafta hakem hatalarından puan kaybetmeye devam ediliyor. Elazığspor maçında da Emenike’ye yapılan net penaltıyı vermediler. Baroni çok ağır bir kararla kırmızı kart gördü. Bunları çok ta konuşmanın faydası elbette olmayacaktır. Maç geçti gitti. Olan yine Fenerbahçe takımına, taraftarlarına oldu.
240220142152563825027_2
Şu an itibariyle puan farkı 4 puana kadar düştü. Ancak hakemlerin bu anlamsız ve acımasız tavrı devam ederse Fener takımı çok puan kaybeder. Biz adalet istiyoruz dedikçe hakemler inadına adaletsizce maçlarımızı katlediyorlar.
Elbette bu maçta sadece hakemi suçlayamayız. Takım hiç iyi değil. Çok bariz olarak görünen gerçek var o da Fener ikinci yarı tükenmiş gibi. Ersun hoca istatistikleri hep bunu gösteriyor. Umarım bu kötü süreç bu maç ile son bulur..24-02-14-nb

 Benzer Haberler

Fenerbahçe kendine gelmeye başladı..  

Fenerbahçe kendine gelmeye başladı..

Oksijen tüpü  

Oksijen tüpü

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe maçını yorumladı  

Rıdvan Dilmen Fenerbahçe maçını yorumladı