Anasayfa > Röportajlar > Herkese teşekkür etti…29 Haziran 2017 Perşembe, 18:50

Herkese teşekkür etti…

56

Fenerbahçemizin yeni transferlerinden Fransız yıldız oyuncu Mathieu Valbuena, Fenerbahçe Televizyonu ile Radyo Fenerbahçe’ye konuk oldu.

Stadımızda düzenlenen imza törenin ardından Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan “Günün Röportajı” programına konuk olan deneyimli oyuncu, Fatih Demirkol’un sorularını yanıtladı.

“Fenerbahçe ailesine katılacağım için büyük bir gurur duyuyorum” diyen Mathieu Valbuena, Fenerbahçe forması giyecek olmaktan dolayı da çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

Burada çok iyi karşılandığını ve ağırlandığını ifade eden deneyimli isim, bir kez daha herkese teşekkür etti. Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman’ın kendisini istemesi ve İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ile kendisine sunulan projeden etkilendiğini açıklayan Fransız oyuncu, çoşkulu Fenerbahçe taraftarının da kararında önemli yer tuttuğunu belirtti.

899

“Bu formayı onurlandırmak için her şeyimi vereceğim” diyen Mathieu Valbuena, kariyerinde yaşadığı zorlukların kendisini geliştirdiğine dikkat çekti.

Genç oyunculara tavsiyelerde bulunan yıldız isim, kararlılığın önemine vurgu yaptı. Programda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Mathieu Valbuena, taraftarlardan ilk maçtan itibaren destek istedi.

Ardından Radyo Fenerbahçe’de Gürdal Çakır’ın konuğu olan Fransız oyuncu, özellikle maçlardan önce müzik dinlediğini söyledi. Sporun hemen hemen her dalını sevdiğini dile getiren Fransız oyuncu, tenis oynamaktan keyif aldığını belirtti. Boş vakitlerinde ailesiyle zaman geçirmeyi sevdiğini söyleyen yıldız oyuncu, 28 Eylül doğumlu olduğu için 28 numaralı formayı kariyeri boyunca tercih ettiğini açıkladı.

 12numara

 Benzer Haberler

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..  

Bayraktaroğlu’ndan Derbi İtirafı: Fenerbahçe devam eder..