Anasayfa > Editör Seçimi/Manşet/Röportajlar > Herkesle hesaplaşacağız07 Ekim 2014 Salı, 17:59

Herkesle hesaplaşacağız

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeniden yargılanmasıyla ilgili serzenişte bulundu. Gazetecilerle sohbet eden Yıldırım, “Devlet yeniden yargılamaya başladığında her şey ortaya çıkacak” dedi.

Aziz Yıldırım, kulübün Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlediği geleneksel bayramlaşma töreninde açıklamalarda bulundu.

KİĞILI’YA GÖNDERME
Kameralara kapalı bölümde basın mensuplarıyla sohbet eden Aziz Yıldırım’ın hedefinde istifa eden eski başkanvekili Abdullah Kiğılı vardı.

Kiğılı’nın “Başkan takımı bir teknik direktör gibi idare ediyor” açıklamasının hatırlatılması üzerine Yıldırım, “Bir derdi olan varsa gelir genel kurulda konuşur, anlatır” dedi.

“HER ŞEY ORTAYA ÇIKACAK”
Şike davasında yeniden yargılama olacağını hatırlatan Yıldırım, “Devlet yeniden yargılamaya başladığında her şey ortaya çıkacak. Herkes de mahkemede olacak. Basın da orada olacak. Ben, dün neysem bugün de oyum. Dün yapılan yanlışları da unutmadım. Yeniden yargılamaya herkes gelecek ve herkesle hesaplaşacağız” diye konuştu.

Yıldırım, gazetecilere de gerçek dışı haber yapmamaları konusunda da uyarılarda bulundu.

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ
Fenerbahçe’nin bayramlaşma törenine Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal’ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri, kongre üyeleri, kadın ve erkek basketbol takımları, kadın voleybol takımı, amatör sporcular ile altyapıdaki oyuncular da katıldı.

Salona girdiğinde alkışlarla karşılanan başkan Yıldırım, sporcularla tek tek ilgilenerek bayramlaştı.

Öte yandan bayramlaşma töreni sırasında salona üzerinde “Sn. Başkan, 16 şerefli yıl kutlu olsun. Hedef 1 milyon üye” yazılı pasta getirildi. Aziz Yıldırım pastayı, Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic’e kestirdi.

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım: Adaylığımı yakında açıklayacağım..  

Yıldırım: Adaylığımı yakında açıklayacağım..

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”  

Ali Koç: “Başkanımızın emeği bende çoktur”

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..