Anasayfa > Editör Seçimi/Manşet > İşte Baroni’nin yeni takımı31 Ekim 2014 Cuma, 18:30

İşte Baroni’nin yeni takımı

8888

Brezilya’nın Flamengo ekibinin Fenerbahçe ile yollarını ayıran Cristian ile el sıkıştığı, oyuncunun liglerin bitmesiyle resmi sözleşmeye imza atacağı ifade edildi.

Fenerbahçe ile yollarını sezon sonunda ayıran Brezilya Cristian Baroni’ye ülkesinden bir talip çıktı. Brezilya basınında yer alan haberlere göre ülkenin köklü kulüplerinden Flamengo yeni sezon için deneyimli orta saha oyuncusunu kadrosuna katmak istiyor. Rio de Janeiro’daki kulüp Zico ile tanınıyor ve tesislerinin adı da efsane fuutbolcunun adıyla anılıyor.

Kulübün futbol direktörü Felipe Ximenes’in 31 yaşındaki oyuncu ile bir araya geldiği, gerçekleştirilen görüşmede tarafların anlaştığı bildirildi. Flamengo’nun oyuncuyu, sarı-lacivertli ekipten ayrıldığı dönem kadrosuna katmak istediği ancak transfer döneminin kapanması nedeniyle bu transferi gerçekleştiremediği bildirildi. Brezilya’da uluslararası transfer dönemi 13 Ağustos’ta kapanmıştı.

Salonda çalışıyor

Öte yandan Fenerbahçe’de geçirdiği beş yılın ardından şu an boşta olan Cristian Baroni’nin çalışmalarını bireysel olarak sürdürdüğü öğrenildi. Deneyimli oyuncu, Sao Paulo’da bir fitness salonunda çalışmalarına devam ediyor. Cristian’ın Aralık ayında sona erecek olan ligle birlikte, 2007-08’de formasını giydiği Flamengo’ya imza atmasının beklendiği ifade edildi.

 12numara

 Benzer Haberler

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?  

Koç: Alex’i ben getirmiyorum?

Kadroya ufak dokunuş..  

Kadroya ufak dokunuş..

Dünya yıldızlarını solladı  

Dünya yıldızlarını solladı