Anasayfa > Haberler > İşte yeni 10 numara…Ayrıca…30 Mayıs 2017 Salı, 18:26

İşte yeni 10 numara…Ayrıca…

666

Yeni sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara erkenden başlayan sarı lacivertliler, uzun süredir transferini planladıkları isimde mutlu sona ulaşmak üzere.

Fenerbahçe’de yapılan son görüşmelerin ardından ilk transfer bombası patlatılacak…

Fenerbahçe’de Valbuena transferinde artık son aşamaya gelindi. Sarı lacivertliler orta sahanın lideri olması düşüncesiyle transfer etmek istedikleri oyuncu ile görüşmelerde sona yaklaşıyor. Fransız yıldızın gelmeye sıcak olduğu biliniyor.

Lyon Kulübü ikna edildiği anda transfer tamamlanacak. Önümüzdeki günlerde kulüpler arası görüşmelerin sonuçlanması bekleniyor. Bu oyuncunun transferi ile yeni sezonun ilk adımını atacak olan sarı lacivertliler daha sonra güçlü bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürecek.

r
Van Der Wiel, Emenike, Van Persie gibi oyuncularla yolları ayırmayı planlayan sarı lacivertliler bu oyuncuları sattıkça yerlerine oyuncu alacaklar. Bu futbolcular giderse bir sağ bek ve iki forvet alınacak.

Öte yandan, Shakhtar Donetsk oyuncusu Malinovskyi ile de son aşamaya gelindiği belirtiliyor. Sarı lacivertli yönetim, son görüşmeleri de yaptıktan sonra kısa süre içinde bu transferi de açıklayabilir.

nnn

 12numara

 Benzer Haberler

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!  

Van Persie’nin sözleşmesini feshettik!

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu  

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..  

Futbolun sponsoru ACIBADEM ..