Anasayfa > Haberler > Kimse durduramaz şampiyonuz29 Ocak 2014 Çarşamba, 06:56

Kimse durduramaz şampiyonuz

9ooo
Bu sözler Fenerbahçe’mizin yıldızı Kuyt`a ait… Hollandalı, Başkan Aziz Yıldırım`ın suçsuzluğuna inandığını açıkladı ve 12numara`ya söz verdi: Her kesimden yara alıyoruz. Ancak bu sayede birbirimize sımsıkı sarılıyoruz. Cezalar bizi daha da hırslandırıyor.
Fenerbahçe’ye çok kritik 2010-2011 sezonundan sonra transfer olan ve birçok sıcak gelişmeyi Sarı-Lacivertli camianın içinde yaşayan Dirk Kuyt, kısa sürede hem savaşçı futbol karakteri hem de sorunsuz, hatta örnek olacak özel yaşantısıyla taraftarların sevgisini kazanan Hollandalı, saha dışındaki her negatif gelişmenin kendilerini daha da kamçıladığını söyledi. Fenerbahçe ailesinin büyüklüğünü ve değerini her geçen gün biraz daha iyi anladığını belirten deneyimli futbolcu, Başkan Aziz Yıldırım’ın süreçteki suçsuzluğuna da tüm kalbiyle inandığını belirtti.
‘Asla unutmayacağım’
“Uzun süredir bize vurmaya çalışıyorlar. Her kesimden yara alıyoruz” diyen Dirk Kuyt, “Başkanımızın durumu ortada. Başkanımızın Cannes dönüşünde yaşadıklarını asla unutmayacağım. Hayatımda ben böyle bir şey görmedim. Ben de takım arkadaşlarım da onun suçsuzluğuna inanıyoruz. O nedenle de birbirimize bu süreçlerde sımsıkı sarılıyoruz. Dışarıdan vurulan her darbede daha da güçleniyoruz” ifadelerini kullandı. Şampiyonluk için de iddialı sözler sarfeden Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu, “Bu atmosferde bizi kimsenin durduracağını tahmin etmiyorum. Şampiyon biz olacağız” dedi.

 12numara

 Benzer Haberler

Öğretmenler Günü kutlu olsun!  

Öğretmenler Günü kutlu olsun!

Yeni bir yıldız doğuyor!  

Yeni bir yıldız doğuyor!

Ceren Palacı’yı Misafir Etti  

Ceren Palacı’yı Misafir Etti