Anasayfa > Yazarlar > KOÇ ADAY OLMAZSA, DAVUT DİŞLİ ADAY OLSUN..20 Şubat 2017 Pazartesi, 17:53

KOÇ ADAY OLMAZSA, DAVUT DİŞLİ ADAY OLSUN..

NBBHT

Fenerbahçe futbol takımının adeta lige havlu atması neticesinde taraftarlar iyice bunaldı. Bu gidişatın faturasını da haklı olarak Aziz Yıldırım ve yönetime kesti. Şimdi her sosyal hesap #AzizYıldırımİstifa ve #Yönetimİstifa mesajları ile dolup taştı.

Aziz Yıldırım’dan sonra başkanlık için en çok istenen isim ise hiç kuşkusuz eski yöneticimiz Ali Koç’tur. Taraflı tarafsız herkes Ali Koç’un başkan olmasına tam destek veriyor.

Ali Koç’un iş hayatı ve ailevi nedenlerden dolayı bu göreve resmen aday olmaması durumunda ise Fenerbahçe camiasını, Türk futbolunu ve sporunu çok yakından tanıyan bir başka başarılı iş adamımız SIRMA GRUP YKB Davut DİŞLİ başkanlık için aday olmalıdır. Dişli Fenerbahçe’de kaybolan dostluk, kardeşlik ve ötekileştirilmiş alışkanlığını yeniden inşa edebilecek birikim ve tecrübededir.

Davut DİŞLİ’nin TFF’de daha önceden yapmış olduğu A Milli Takımlar Sorumlu yöneticiliği ve tecrübesi bu görev için önemli bir referanstır. İş hayatında ki başarısı, insanlara saygılı üslubu, alçak gönüllü olması ve en önemlisi her Fenerbahçeliye eşit gözle bakması onun güzel yönleridir.

Fenerbahçe Davut Dişli başkanlığında başarıdan başarıya koşacaktır. Fenerbahçe camiasında taraflı tarafsız her kesim tarafından çok sevilen bir isimdir. Yönetimine alacağı çok değerli iş adamları onu asla kırmazlar ve yönetimine girerler.

Ancak önemli bir not: Fenerbahçe SK’nün 600 – 700 M $ borcu olması hem Ali Koç’u hem de Davut Dişli’yi epeyce sıkıntıya sokacaktır. Fenerbahçe’miz için hangi isim hayırlı ise o olsun.

Ali KOÇ aday olur ise Davut Dişli mutlaka yönetime girmeli ve futbolun patronu olmalıdır.

Benim Ali KOÇ başkan adayı olmaz ise başkanlık için adayı Davut DİŞLİ olacaktır.

Nurdoğdu Bayraktaroğlu | 12NUMARA
Genel Yayın Yönetmeni

 Benzer Haberler

Kocaman taraftara ihanet ediyor!  

Kocaman taraftara ihanet ediyor!

Doğruyu yapan kazandı  

Doğruyu yapan kazandı

Güneş skora göre oynadı  

Güneş skora göre oynadı