Anasayfa > Haberler > KOÇ ADAY OLMAZSA, DAVUT DİŞLİ ADAY OLSUN..19 Şubat 2017 Pazar, 19:54

KOÇ ADAY OLMAZSA, DAVUT DİŞLİ ADAY OLSUN..

467

Fenerbahçe futbol takımının adeta lige havlu atması neticesinde taraftarlar iyice bunaldı. Bu gidişatın faturasını da haklı olarak Aziz Yıldırım ve yönetime kesti. Şimdi her sosyal hesap #AzizYıldırımİstifa ve #Yönetimİstifa mesajları ile dolup taştı.

Yarın Silivri’de Şike davası başlayacak. Davanın gelişmesine paralel olarak Aziz Yıldırım Başkanlığa devam mı yoksa tamam mı diyecek.

Ancak davanın sonucu büyük ihtimalle berat kararı olarak sonuçlanacaktır. Aziz Yıldırım’dan sonra başkanlık için en çok istenen isim ise hiç kuşkusuz eski yöneticimiz Ali Koç’tur. Taraflı tarafsız herkes Ali KOÇ’un başkan olmasına tam destek veriyor.

Ali Koç’un iş hayatı ve ailevi nedenlerden bu göreve resmen aday olmaması durumunda ise Fenerbahçe camiasını, Türk futbolunu ve sporunu çok yakınan tanıyan bir başka başarılı iş adamımız SIRMA GRUP YKB Davut DİŞLİ başkanlık için aday olmalıdır. Dişli Fenerbahçe’de kaybolan dostluk, kardeşlik ve ötekileştirilmiş alışkanlığı yeniden inşa edebilir. Davut DİŞLİ’nin
TFF’da daha önceden yapmış olduğu Milli Takımlar Sorumlu yöneticiliği ve tecrübesi bu görev için önemli bir referanstır.
Ali KOÇ aday olur ise Davut Dişli mutlaka yönetime girmeli ve futbolun patronu olmalıdır.

Bizim Ali KOÇ başkan adayı olmaz ise başkanlık için adayımız Davut DİŞLİ olacaktır.

Nurdoğdu Bayraktaroğlu | 12NUMARA
Genel Yayın Yönetmeni

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi