Anasayfa > Haberler/Röportajlar > Kocaman: Eljif ve Isla Aramıza Katılarak Bize Katkı Sağlayacak20 Temmuz 2017 Perşembe, 01:16

Kocaman: Eljif ve Isla Aramıza Katılarak Bize Katkı Sağlayacak

aykuted-1
Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Eljif ve Mauricio Isla aramıza katılacak, katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.” diyerek transferleri resmen açıkladı.

Aykut Kocaman: Eljif ve Isla Aramıza Katılarak Bize Katkı Sağlayacak
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Eljif ve Mauricio Isla aramıza katılacak, katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.” diyerek transferleri resmen açıkladı.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Monaco maçının ardından açıklamalarda bulundu ve iki transferi açıkladı.

“ISLA OLURSA KATKI SAĞLAR”

Kocaman, genç oyuncu Eljif ve Mauricio Isla transferlerini değerlendirirken, “Eljif ve Isla aramıza katılacak. Katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz. Eljif, daha genç bir oyuncu, beklentiler yüksek. Isla, transferi gerçekleşirse, uluslararası arenada 1. sınıf oyunculardan bir tanesi, standardı yüksek. Katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Takımdan ayrılacak isimleri düşünmediğini kaydeden Kocaman, “Şu anda kadro derinliğimiz zaten yok. Önce bir kadroyu tamamlayıp, sonra ayrılacakları düşünmekte fayda var. Birkaç oyuncuyu ayırma lüksümüz olduğunu söyleyemem” ifadelerini kullandı.

aykut882

“TAKIM 1,5-2 AY SONRA HAZIR OLUR”

Takımın henüz beklediği seviyede olmadığını vurgulayan teknik adam, “Takımın istediğim seviyeye geldiğini söylemek iyimserlik olur. Geleceğini umuyorum. İlk 1 hafta ana kadrodaki oyuncular yoktu aramızda. Bir şeyleri oturtma, Monaco’da gördüğümüz saha içi organizasyonu oturtma döneminde onlar yoktu. Maç aralarında çok antrenman yapılmıyor, oyuncuları diğer maça hazırlama dönemiyle geçiyor. Belki 1,5-2 ay daha sürecek bu iş. Kervanı yolda düzeltme şeklinde geçecek. Bugün için bu takım hazır, iyi şeklinde konuşmanın anlamı yok. Hazır olacağını ve düzeltmelerle gideceğimizi söylemek mümkün” diye konuştu.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..  

Şampiyonluk yarışının içinde olacağız..