Anasayfa > Yazılar > ‘Kocaman’ rezillik!22 Nisan 2013 Pazartesi, 09:22

‘Kocaman’ rezillik!

4567

Futbol sezonunda son düzlüğe çıktığımız şu günlerde yavaş yavaş Fenerbahçe takımında kopmalar başladı. Yoluna üç kulvarda devam eden tek takım olan Fener bu özelliğinin birisini ne yazık ki Ankara da bıraktı. Oynadığı oyun, maçın önemi ve yoğunlaşma yüzde sıfırdı. Takımın hiçbir anlamda hırsı ve duyguları kalmamış, adeta bitmişler. Rakibin Galatasaray çatır çatır oynayıp maç kazanırken sen şampiyonlukta var olmak adına oynadığın Gençler maçında hiçbir varlık gösterememen ne acı. Zaten hem başkanıyla, hem de hocasıyla biri türlü barışmayan Fenerbahçe taraftarı bu maç ile bir kez daha yıkıldı. Şampiyonluk dört puan fark varken bile çok zordu, şimdi yedi puan fark ile Amsderdam’dan bile daha uzak.

*****
Benim asıl üzüntüm, maçın sonucu değil. Burada en acı olay Fenerbahçeli oyuncuların rezalet ve utanç verici mücadeleleri olmuştur. Gerçi çocuklar ne yapsın senin başında ki komutan ‘Kocaman’ birisi değil adeta tükenmiş bir isim. Koca bir sezonun emeği 90 dakikada Kocaman’ın hataları ve öğrencilerinin gamsızlığı sayesinde uçtu gitti. Ben Aykut hocanın yanlışlarını saymak istemiyorum, nesini sayayım bir tek doğru hamlesi yok! Ben futbolcuların hangi hatalarını yazayım, bir tek doğru yaptıkları iş yok!

*****
Şimdi elde kaldı iki kupa. Aslında bu bir varsayım. Bence bu Fener bu hocası ve oyuncuları ile asla ve asla Benfica takımını kupanın dışına itemez. Benfica gibi takımı eleyecek olan takımın ve hocanın gerçek anlamda Fenerbahçelilik ruhu içinde olmaları gerekir. Ancak ne oyuncular ne de büyük hoca Kocaman’da bu özellik hiç mi hiç yok..
77CA29B8993

*****
Netice olarak şampiyonluk olayı tamamen bitmiştir. Bu aciz hoca ve oyuncu gurubu Benfica’yı da asla eleyemez.. Sadece belki Türkiye kupasını alabilirler. Onu da alsan ne yazar almasan ne yazar.

*****
Teşekkürler Kocaman, teşekkürler Fenerbahçe formasını para için giyen futbolcular. Ve teşekkürler Aziz Yıldırım bize bu kadar rezil bir takım yarattığın için. Teşekkürler Alex’ gibi bir futbol dehasını gönderdiğiniz için. Merak etmeyin en çok 4 hafta daha bu taraftara üzüntü verebileceksiniz. Ondan sonrası The End…22.04-13-nb..

 12numara

 Benzer Haberler

Rahat uyu ağabey..  

Rahat uyu ağabey..

Provokatörlere Dikkat!  

Provokatörlere Dikkat!

Rantçılardan ani manevra!  

Rantçılardan ani manevra!