Anasayfa > Haberler > Kocaman’a milli teklif geldi!02 Ocak 2014 Perşembe, 10:39

Kocaman’a milli teklif geldi!

34
Azerbaycan ekibi Lankeran’ın teklifini reddeden F.Bahçe’mizin eski hocası, şimdi milli takımı çalıştırmak için Kazakistan Futbol Federasyonu ile masaya oturacak.
Fenerbahçe’mizde bir lig, iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşayan ve UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalheyecanı yaşayan Aykut Kocaman’a Kazakistan’dan teklif var.
Kazakistan Futbol Federasyonu’nun, ülkelerinde yatırım yapan Türk işadamları vasıtasıyla Kocaman’aulaştıkları ve teknik direktörlük geleceği konusundaki fikrini aldıkları bildirildi. Kocaman’ın, milli takımçalıştırmaya sıcak baktığı öğrenildi. Tecrübeli çalıştırıcının bu konuyu düşünme aşamasında olduğu, tarafların yakın zaman içerisinde bir araya gelerek bu konuya son noktayı koyacakları ifade edildi.
KOCAMAN KABUL ETMEYİNCE DENİZLİ!
 Aykut Kocaman’ın daha önce Azeri ekibi Lankeran’ın teklifini reddettiği ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yakın dostu Mübariz Mansimov’un takımı olan Lankeran’ın, Mustafa Denizli’den önce Aykut Kocaman’a teklifte bulunduğu, ancak gelecek sezona kadar kulüp çalıştırmak istemeyen Kocaman’ın bu teklifi reddettiği öğrenildi. Mansimov’un Kocaman’a yıllık 4 milyon Euro teklif ettiği ifade edilirken, tecrübeli teknik adamın, kafasını toparlamak adına teklifi kabul etmediği belirtildi.
BİR TEMSİLCİMİZ DE KATAR’DAKİ UYGUN
 Türk teknik direktörler dünyanın her yerinde rağbet görüyor. Aykut Kocaman’a Kazakistan’dan teklifgelmesi, Mustafa Denizli’nin Oğuz Çetin’le Azerbaycan’da çalışması, Tayfun Korkut’un Almanya’da göreve başlayacak olmasının yanında Bülent Uygun da Katar’ın Umm Salal takımında ter döküyor. Yıllar önce Fatih Terim İtalya, Mustafa Denizli Almanya ve İran, Rasim Kara, Azerbaycan’da takım çalıştırmıştı.

 12numara

 Benzer Haberler

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..  

Maçın hakemi Bülent Yıldırım oldu..

Alex de Souza İstanbul’a geldi  

Alex de Souza İstanbul’a geldi