Anasayfa > Editör Seçimi/Haberler/Manşet > Kocaman’dan 1.5 yıllık imza28 Ekim 2014 Salı, 16:47

Kocaman’dan 1.5 yıllık imza

hhh

Teknik direktör Aykut Kocaman, Torku Konyaspor ile sözleşme imzaladı.

Süper Lig ekibi Torku Konyaspor’un anlaşma sağladığı teknik direktör Aykut Kocaman, 1,5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Konya Büyükşehir Torku Arena’da düzenlenen imza töreninde, sezona iyi başlayamadıklarını belirterek, çıtayı yükseltmek ve takımın daha iyi yerlere gelebilmesi için yapılanma içinde olduklarını söyledi.

Teknik direktör Kocaman, Torku Konyaspor’a geldiği için heyecanlı olduğunu ifade etti. Konyaspor’un kendisini seçerek onurlandırdığını vurgulayan Kocaman, Konya ekibinde 2005-2006 sezonunda görev yaptığını hatırlattı.

‘HEDEF HEP DAHA YUKARISI’
Daha önce yaşadıkları başarının üzerine çıkmak istediklerini dile getiren Kocaman, “Bu şartlara sahibiz, bunu gerçekleştirmek için uğraşacağız” dedi.

Kocaman, şöyle devam etti: “Bu güzel stada yakışan şekilde bir takım ortaya çıkarmak en büyük hedefimiz. Şunu net söyleyebilirim. Bütün benliğimizle ‘kulübü ve takımı nasıl daha iyi organize edebiliriz, nasıl daha yukarı çıkarabiliriz’ bunun için çalışacağız. Ekibimle bunun sözünü verebilmek, bunun gayretini gösterebilmek istiyorum.”

kapak(433)

İmza törenine, kulüp başkan Yardımcısı Güven Öten, basın sözcüsü Ahmet Baydar, futbol şube sorumlusu Selçuk Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Aykut Kocaman’ın imza töreni sonrasında ‘selfie’ çılgınlığı yaşandı. Konyasporlu taraftarlar, Kocaman ile fotoğraf çekilme yarışına girdi.

 12numara

 Benzer Haberler

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi  

Yıldırım Biga’da Dernek Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun  

Regâib Kandilimiz Mübarek Olsun

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı  

“Çanakkale’de Bir Hilal Uğruna” Sergisi Açıldı